? Sebastian Kramarz 14′ ? Buda 48′
? Miłosz Olbrycht 32′ ? Godek 70′
? Miłosz Olbrycht 38′

<—————————————————————————>

? Juniorzy w ostatnim spotkaniu rundy przed własną publicznością podejmowali Tatynę Dylagówka. Zdecydowanym faworytem tego spotkania był zespół gości, który zajmuje w tabeli drugą pozycję. Czarni od początku spotkania dobrze rozbijali ataki gości i stwarzali groźne sytuacje. Pierwsza z nich wykorzystał w 14 minucie Sebastian Kramarz, który z bliskiej odległości mimo asysty przeciwników wepchnął piłkę do siatki. W kolejnych minutach nasi skutecznie bronili, a następnie dwa niemal identyczne uderzenia w odstępie niespełna 10 minut sprzed pola karnego oddał Miłosz Olbrychta podwyższając wynik meczu na 3:0 . Po zmanie stron Tatyna mocniej zaatakowała i zdobyła bramkę. W kolejnych minutach przeważali ciągle przyjezdni zdobywając drugie gola. W końcówce nasza defensywa pozostała bezbłędna i trzy punkty zostały w Kraczkowej. Brawo dla drużyny za bardzo ofiarną postawę w tym spotkaniu, która pozwoliła zdobyć komplet punktów.

♟ Juniorzy w tym spotkaniu wystąpili w składzie:
K.Grzywa – M.Lib, K.Kruczek, M.Kunysz – I.Ulman, A.Kołodziej, M.Olbrycht, P.Kwolek (? 55′ J.Szpunar), F.Różański (? 75′ S.Różański) – S.Kramarz, G.Nycz (? 70′ K.Kwolek)
Trener: Robert Rodzinka

▪️ Dziękujemy wszystkim kibicom za wspieranie młodej drużyny Czarnych! #12zawodnik

Po więcej informacji o naszej młodzieży zapraszamy na profil Szkółka Piłkarska Czarni Kraczkowa

☑️ Śledźcie nasz profil, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!