⚽ Czarni Kraczkowa 2 : 2 HALO Hyżne
? S. Różański 10’               ? Oczoś 40’
? D. Bartkiewicz 14’          ? Nahirny 75’

<———————————————————————>

? W ostatnim domowym spotkaniu nasza drużyna zremisowała z liderującym zespołem HALO Hyżne 2:2. Nasi od początku spotkania zagrali z dużą determinacją i w 10 minucie objęli prowadzenie. Z dwudziestu metrów mocny strzał oddał Sebastian Różański i piłka zatrzepotała w siatce. Cztery minuty później było 2:0. Nasi krótko rozegrali rzut różny, po którym celnie piłkę z bocznego sektora boiska uderzył Dominik Bartkiewicz. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i ugrzęzła w siatce przeciwników. Po mocnym otwarciu gra z minuty na minutę stawała się coraz bardziej wyrównana. Na pięć minut przed końcem HALO zdobyło kontaktowe trafienie. Po przerwie goście mocno atakowali nasz zespół był zdobyć wyrównujące trafienie. Szczególnie groźne były stałe fragmenty gry, jednak Czarni dzielnie się bronili. Nasi skupili się na szybkich kontrach, jednak brakowało celnego wykończenia. Na kwadrans przed końcem goście doprowadzili do wyrównania i ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Mecz obfitował w dużą liczbę okazji i mógł podobać się kibicom. Dziękujemy rywalom za dobrą rywalizację i życzymy powodzenia w następnych meczach. Za tydzień w ostatnim spotkaniu zagramy o utrzymanie pozycji wicelidera w sąsiedniej Krzemienicy. Początek rywalizacji z Jaworem w niedzielę o 14:00. Już dziś zapraszamy do wsparcia Czarnych.