Udana inauguracja młodzików

Od wygranej wiosenne granie rozpoczęli młodzicy starsi naszego klubu. W wyjazdowym spotkaniu ograli LKS Wolę Dalszą 4:1. Już w 6 minucie do siatki trafił debiutant Łukasz Olech. Gospodarze nie dawali za wygraną i chwilę później doprowadzili do wyrównania. Nasi opowiedzieli trafieniem Karola Dzioka i prowadzili 2:1. Tuż przed końcem wynik na 3:1 podwyższył Adaś Kołodziej i na przerwę Kraczkowianie zeszli prowadząc.

Po zmianie stron padło tylko jedna bramka a jej autorem był Franek Różański, który ustalił wynik meczu na 4:1. W spotkaniu po raz pierwszy w barwach Czarnych Kraczkowa zagrali wspomniany Łukasz Olech oraz Krzysztof Korecki, który strzegł naszej bramki. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie młodzików do sąsiedniej Malawy w sobotę o godzinie 14:00.

LKS WOLA DALSZA 1:4 (1:3) CZARNI KRACZKOWA
bramki: ⚽ 6′ Ł.Olech (0:1), ⚽ 22′ K.Dziok (1:2), ⚽ 30′ A.Kołodziej (1:3), ⚽ 47′ F.Różański (1:4)
SKŁAD: Krzysztof Korecki – Kamil Kruczek, Adam Kołodziej, Patryk Kwolek, Igor Ulman – Maciej Kunysz, Łukasz Olech , Szymon Różański – Rafał Czapkowski oraz na zmiany Karol Dziok, Michał Kunysz, Gabriel Nycz, Jakub Szpunar, Paweł Ruszel, Szymon Kopiec, Mateusz Szpunar, Franciszek Różański, Miłosz Olbrycht