Zwycięstwo juniorów z liderem

Juniorzy w sobotę na swoim stadionie gościli drużynę Markovii Markowa, która niespełna tydzień wcześniej objęła prowadzenie w tabeli kosztem Plantatora Nienadówka. Markovią nie miała jednak prostego zadania, gdyż Czarni od początku dobrze się prezentowali, nie pozwalając gościom na zbyt wiele. W 16 minucie na precyzjny strzał sprzed pola karnego zdecydował się Kuba Musz i piłka zatrzepotała w siatce. Jeszcze przed przerwą nasi zdobyli dwa trafienia czym praktycznie rozstrzygnęli spotkanie.

W 36 minucie do siatki trafił Maciek Kucaba, a trzy minuty przed końcem prowadzenie podwyższył Mateusz Kot. Po zmianie stron Kraczkowianie zdobyli czwartą bramkę, gdy po raz kolejny do siatki trafił Mateusz Kot. Dziesięć minut przed końcem gościom udało się zdobyć honorowe trafienie. Juniorzy w tym spotkaniu po raz pierwszy zaprezentowali się w nowych kompletach meczowych.

CZARNI KRACZKOWA 4:1 (3:0) MARKOVIA MARKOWA
bramki: ⚽ 16′ J.Musz (1:0), ⚽ 36′ M.Kucaba (2:0), ⚽ 42′, ⚽ 60′ M.Kot (3:0),(4:0),
SKŁAD: O.Golec – J.Gołąb, P.Kochman, P.Kucaba, P.Kłosowski – B.Cyran (? 70′ K.Paluszak), M.Rząsa, M.Kot, M.Kucaba – K.Kochman (? 46′ M.Siłka), J.Musz