⚽ Czarni Kraczkowa 3:1 (3:1) Głuchowianka Głuchów
🥅 Patryk Kisiel 10′
🥅 Goście 23′
🥅 Igor Ulman 28′

<—————————————————————————>

💬 Juniorzy w pierwszym domowym spotkaniu ograli zespół z Głuchowa 3:1. Wynik już w czwartej minucie gry otworzył powracający do gry Karol Dziok. W 10 minucie na 2:0 podwyższył Patryk Kisiel. Goście z Głuchowa odpowiedzieli kontaktowym trafieniem, lecz niespełna pięć minut później po trafieniu Igora Ulamana nasi wyszli na dwubramkowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania. Kolejny mecz juniorów już w czwartek. Ponownie przed własną publicznością zagramy z Orłem Wólka Niedźwiedzka. Początek rywalizacja o 17:45.

♟ Juniorzy w tym spotkaniu wystąpili w składzie:
K.Grzywa – M.Lib, K.Kruczek, Michał Kunysz – P.Kisiel (🔄 58′ F.Różański), I.Ulman, P Kwolek (🔄 68′ S.Różański), M.Olbrycht, S.Kuna – S.Kramarz, K.Dziok
Trener: Robert Rodzinka

▪️ Dziękujemy wszystkim kibicom za wspieranie młodej drużyny Czarnych! #12zawodnik