Wygrana juniorów w Żołynii

W 4 minucie po rzucie różnym Żołynia objęła prowadzenie, w 30 minucie Szymon Pałka dostał druga żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną i graliśmy w 10 do końca 1 połowy broniliśmy się i udało się nie stracić bramki. Na drugą połowę wyszliśmy z lepszym nastawieniem, co jakiś czas wyprowadzaliśmy kontry, lecz pomocni okazali się gospodarze, po podaniu obrońcy bramkarz Żołynii przepuścił piłkę pod nogą, ta wpadła do bramki i zrobiło się 1:1. W 75 minucie strzał z dystansu oddał Bartek Kościółek, piłka wpadła pod samą poprzeczkę bramki rywali. Po tej bramce gospodarze próbowali rzucić się do ataku, a my wyprowadziliśmy kilka groźnych kontr, z których chociaż jedna powinna zakończyć się bramka.

W doliczonym czasie gry 3 punkty uratował nam bramkarza który obronil świetny strzał z rzutu wolnego zawodnika gospodarzy. Kolejne spotkanie juniorzy rozegrają w Kraczkowej w sobotę 26 września. Ich rywalem będzie Astra Medynia Głogowska.

BŁĘKIT ŻOŁYNIA 1:2 (1:0) CZARNI KRACZKOWA
bramki: ⚽ 62′ A.Kochman (samobójcza), ⚽ 75′ B.Kościółek
Skład : O.Golec – M.Skomra, P.Kucaba, J.Wojtas, M.Kucaba (? 78′ P.Kowal) – B.Cyran (? 89′ K.Wrona), B.Kościółek, K.Szmuc, B.Blicharz (? 55′ A. Smyk), J.Gołąb – S.Pałka