Remis juniorów z Budovią

W zaległym spotkaniu juniorzy zremisowali z Budovią Budy Łańcuckie 3:3. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy w pierwszych minutach dwukrotnie trafili do bramki Oskara Golca. Nasi zawodnicy mimo wielu okazji nie zdołali pokonać bramkarza gości. Po zmianie stron w ciągu 6 minut Kraczkowianie zdobyli trzy bramki i z wyniku 0:2 zrobiło się 3:2 dla Czarnych.

Dwie bramki zanotował Daniel Gargała, raz do siatki trafił natomiast Bartek Cyran. W końcówce spotkania goście zdołali wyrównać i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie. Za tydzień po raz ostatni w tym sezonie juniorzy wybiegną na boisko. W Nienadówce zagrają z miejscowym Plantatorem.

CZARNI KRACZKOWA 3:3 (0:2) BUDOVIA BUDY ŁAŃCUCKIE
bramki: 47′, 53′ D.Gargała (1:2),(3:2), 51′ B.Cyran (2:2)
SKŁAD: O.Golec – J.Gołąb, P.Kucaba, P.Kochman, M.Skomra – B.Cyran (80′ K.Kochman), M.Kucaba, M.Rząsa, M.Siłka (30′ M.Kot), D.Gargała – J.Musz