Przegrana juniorów z liderem

W sobotnim spotkaniu juniorzy okazali się słabsi od lidera rozgrywek z Nienadówki. Goście jako pierwsi trafili do siatki, a następnie podwyższyli prowadzenie. Nasza drużyna mimo kilku świetnych okazji do siatki trafiła dopiero tuż przed przerwą za sprawą Bartka Cyrana, który zdobył pierwsze trafienie w czarno-białych barwach.

W drugiej połowie nasi za wszelką cenę próbowali doprawić do wyrównania lecz wszelkie próby zdobycia wyrównującego trafienia kończyły się niepowodzeniem. Na 15 minut przed końcem prowadzenie podwyższyli goście, a tuż przed końcem po rzucie karnym ustalili wynik meczu na 1:4. Za tydzień w Kraczkowej zmierzymy się z Głuchowianką Głuchów.

CZARNI KRACZKOWA 1:4 (1:2) PLANTATOR NIENADÓWKA
bramki: ⚽ 41′ B.Cyran (1:2)
SKŁAD: O.Golec – M.Kielar, P.Kucaba, P.Kochman, J.Gołąb – D.Gargała, M.Kucaba, M.Siłka, J.Musz, B.Cyran – K.Kochman (? 60′ G.Kot)