Przegrana młodzików w Handzlówce

Na zakończenie ligowych zmagań młodzicy udali się na spotkanie do Handzlówki. Nasi najmłodsi lepiej rozpoczęli to spotkanie w 8 minucie zdobywając pierwsza bramkę. Na strzał z dalekiej odległości zdecydował się Kamil Kruczek i piłka zatrzepotała w siatce. Gospodarze jednak szybko zdołali odpowiedzieć, a w 13 minucie prowadzili już 2:1. Do wyrównania dwie minuty później doprowadził Jakub Szpunar, lecz jeszcze przed przerwą Grom ponownie wyszedł na prowadzenie. Po zmianie stron nasz zespół zaatakował znacznie odważniej lecz nie udało się trafić do siatki. Natomiast gospodarze 5 minut przed końcem ustalili wynik spotkania na 4:2. To ostatnie spotkanie młodzików w tym roku. Przed zespołem teraz przerwa zimowa, a następnie przygotowania do rundy wiosennej. Wkrótce przedstawimy podsumowanie występów podopiecznych trenera Łukasza Gawła.

GROM HANDZLÓWKA 4:2 (3:2) CZARNI KRACZKOWA
bramki: ⚽ 8′ K.Kruczek (0:1), ⚽ 15′ J.Szpunar (2:2)
SKŁAD: Miłosz Olbrycht – Kamil Kruczek, Mateusz Szpunar, Igor Ulman – Szymon Różański, Adam Kołodziej (K), Jakub Szpunar, Maciej Kunysz –  oraz Hubert Jurgielewicz na zmiany Gabriel Nycz, Szymon Kopiec, Franciszek Różański, Szymon Kuna, Michał Kunysz