Pierwsza porażka młodzików w Kraczkowej

W sobotę po raz pierwszy w sezonie młodzicy nie zdobyli punktów na swoim stadionie. Spotkanie z liderem z Kosiny od początku było bardzo wyrównane. Nasi zawodnicy nie odstępowali przewodzącej w tabeli Kosinie nie dopuszczając gości do korzystnych sytuacji. W odpowiedzi natomiast konstruowali całkiem niezłe akcje, lecz bramkarz Dębu spisywał się bez zarzutu. Pięć minut przed końcem pierwszego fragmentu spotkania Kosina objęła prowadzenie gdy daleka do siatki trafił pomocnik gości. Po przerwie Kraczkowianie rzucili się do ataku lecz nie zdołali zdobyć bramki. Dąb przeprowadzał natomiast kolejne kontrataki po których zdobył kolejną bramkę. W najbliższą sobotę naszych zawodników czeka ostanie spotkanie tej rundy. O godzinie 10:00 zmierzymy się w Handzlówce z miejscowym Gromem. Zapraszamy serdecznie.

CZARNI KRACZKOWA 0:2 (0:1) DĄB KOSINA
SKŁAD: Miłosz Olbrycht – Kamil Kruczek, Kacper Lekowski, Mateusz Szpunar, Igor Ulman – Szymon Różański, Adam Kołodziej (K), Maciej Kunysz – oraz Jakub Szpunar na zmiany Gabriel Nycz, Szymon Kopiec, Rafał Czapkowski, Franciszek Różański, Sebastian Kramarz, Szymon Kuna, Hubert Jurgielewicz, Karol Dziok