Juniorzy z drugim zwycięstwem

Drugie ligowe spotkanie drużyny juniorów przyniosło druga wygraną. Drużyna trenera Łukasza Gawła tym razem w pokonanym polu zostawiła zespół z Bud Łańcuckich. W pierwszej części gry do bramki trafił Kacper Szmuc i była to jedyna bramka w tej części gry. Po zmianie stron nasi chłopcy szybko podwyższyli prowadzenie ponownie za sprawą Kacpra Szmuca. Od 60 minuty goście grali w osłabieniu gdy drugą żółtą kartką upomniany został jeden z ich zawodników. W 68 minucie hattricka skompletował Kacper Szmuc, dla którego jest to drugie hattrick z rzędu. Pierwszego ustrzelił w inauguracyjnym spotkaniu z Głuchowianką. Tuż przed końcem spotkania wynik na 4:0 ustalił Paweł Kłosowski. Warto również podkreślić iż  drugie czyste konto zachował Michał Siłka. Po dwóch kolejkach nasz zespół pewnie lideruje tabeli a za tydzień zmierzy się z trzecią w tabeli Markową.

CZARNI KRACZKOWA 4:0 (1:0) BUDOVIA BUDY ŁAŃCUCKIE
bramki: ⚽ 37′  ⚽ 44′ ⚽ 68′ K.Szmuc (1:0)(2:0)(3:0), ⚽ 80′ P.Kłosowski (4:0)
SKŁAD: M.Siłka – P.Kochman, P.Kucaba, M.Kot, M.Kucaba – K.Paluszak (? 67′ J.Tereszkiewicz), K.Szmuc, M.Skomra (? 75′ K.Kochman), D.Gargała – B.Kościółek