Wygrana z Orłem Wysoka

Zgarniamy kolejny komplet punktów. Wyszarpujemy w końcówce jak najbardziej zasłużone zwycięstwo. Dwie bramki zdobył Dominik Bartkiewicz, a jedno trafienie zanotował Łukasz Gaweł. Pierwsze 20 minut spotkania to wyrównana gra z obu stron. W 25 minucie z rzutu wolnego uderzył grający trener Kraczkowian Łukasz Gaweł i piłka trafiła w słupek. W odpowiedzi Orzeł posłał długą piłkę do swojego napastnika, który uderzył na bramkę i przebiegając obok naszego bramkarza przewrócił się i zdezorientowany arbiter odgwizdał rzut karny. Piłkę na 11 metrze ustawił kapitan Orła i umieścił ją w siatce. Nasi probówali doprowadzić do wyrównania lecz pierwsza połowa skończyła się jednobramkowym prowadzeniem zespołu z Wysokiej. W drugiej części gry dobre okazję miał zespół CZARNYCH lecz dwukrotnie pomylił się Dominik Bartkiewicz.

W 60 minucie powalony w polu karnym został trener Gaweł i sędzia wskazał na wapno. Piłkę ustawił Dominik Bartkiewicz i pewnie doprowadził do wyrównania.Chwilę później odpowiedziała drużyna Orła, piłkę z daleka uderzył trener Orła – Grabowski i wyprowadził swój team na prowadzenie. Nie złamali się tym Kraczkowianie i ciągle ambitnie walczyli i na 10 minut przed końcem po podaniu Dawida Kielara do Dominik Bartkiewicza ten drugi kiwnął obrońcę i bramkarza i wpakował piłkę do siatki. Na 3 minuty przed końcem bramkarz Orła złapał piłkę i wyszedł z nią poza obręb pola karnego. Arbiter odgwizdał rzut wolny z lini 16 metra, a piłkę ustawił Łukasz Gaweł i uderzył nie do obrony.

W ostatnich minutach Kraczkowianie mądrze rozgrywali swoje akcje nie dając Wysokiej stworzyć żadnej sytuacji do wyrównania. Dzięki za wsparcie naszym kibicom, którzy po raz kolejny licznie stawili się na spotkaniu wyjazdowym. Zapraszamy za tydzień, w najdalszy wyjazd sezonu udamy się do Harty. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

ORZEŁ WYSOKA 2:3 (1:0) CZARNI KRACZKOWA
bramki: D.Bartkiewicz   63′ (1:1 karny)   82′ (2:2), Ł.Gaweł   87′ (2:3)

Sędziował: Wojciech Brzezicki oraz  Jan Węgrzyn i Piotr Rachwał

SKŁAD: P.Różański – K.Różański, (75′ M.Trojnar), J.Koszela, K.Bartkiewicz  84′, R.Dudzik, K.Ziaja (  83′ K.Grad), S.Różański