Młodzicy wygrywają w Husowie

Wczoraj zaległe spotkanie rozegrali nasi młodzicy. W wyjazdowym spotkaniu pokonali Pogórze Husów 1:4. Już w 2 minucie meczu nasi zawodnicy objęli prowadzenie. Do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego trafił Maciek Kunysz. Gospodarze nie poddali się jednak i już 5 minut później wyrównali. Wynik remisowy nie utrzymywał się jednak zbyt długo. W 15 minucie piłkę z bocznego sektora boiska wrzucał Mateusz Szpunar, a Hubert Jurgielewicz umieścił ją w siarce. Przed przerwą mieliśmy jeszcze okazję podwyższyć prowadzenie ale nasi zawodnicy w dogodnych sytuacjach mocno pudłowali. Po zmianie stron szybko podwyższyliśmy prowadzenie. W 36 minucie na bramkę uderzał Szymek Różański, bramkarz gospodarzy zdołał jednak odbić strzał, lecz przy dobitce Karola Dzioka był już bez szans. Pięć minut później było już 1:4. Piłkę otrzymał Kacper Lekowski i precyzyjnie uderzył tuż przy słupku ustalając wynik spotkania. Okazję do zdobycia bramki mieli też gospodarze ale dobrze w nasze bramce spisywał się Miłosz Olbrycht. Nasi zawodnicy przed końcem spotkania mieli jeszcze okazję by wynik podwyższyć lecz Igor Ulman uderzył zbyt lekko, a mocne uderzenie Franka Różańskiego pięknie obronił bramkarz.
Już w sobotę młodzicy zagrają kolejne spotkanie. W Kraczkowej podejmą lidera rozgrywek – Dąb Kosina. Początek mecz już o godzinie 10:00.

POGÓRZE HUSÓW 1:4 (1:2) CZARNI KRACZKOWA
bramki: ⚽ 2′ M.Kunysz (0:1), ⚽ 15′ H.Jurgielewicz (1:2), ⚽ 36′ K.Dziok (1:3), ⚽ 43′ K.Lekowski (1:4)
SKŁAD: Miłosz Olbrycht – Kamil Kruczek, Kacper Lekowski, Mateusz Szpunar – Szymon Różański, Jakub Szpunar, Adam Kołodziej (K), Maciej Kunysz – Karol Dziok oraz na zmiany Gabriel Nycz, Igor Ulman, Szymon Kopiec, Rafał Czapkowski, Franciszek Różański, Sebastian Kramarz, Szymon Kuna, Hubert Jurgielewicz