ZAPOWIEDŹ – IV kolejka

Zbliżamy się do weekendu w którym do gry wkroczą wszystkie nasze grupy. W tą sobotę w rozgrywkach zadebiutuje nasza najmłodsza drużyna – młodzicy starsi. Już w piątek swoje spotkanie rozegra drużyna seniorów. W Kraczkowej zmierzy się ona z Tatyną Dylagówka. Drużyna gości w tej rundzie na swoim koncie zapisała już 6 punktów na 9 możliwych do zdobycia, co obecnie klasyfikuje ją na 5 pozycji. Drużyna Łukasza Gawła po trzech rozegranych kolejkach zamyka ligowa tabelę z zerowym dorobkiem punktowym. Przed naszą drużyna zatem niezwykle ciężki pojedynek, w którym to goście będą zdecydowanym faworytem. Czy tym razem szczęście uśmiechnie się do Kraczkowian i w starciu z wymagającym przeciwnikiem pokażą się z dobrej strony? Zapraszamy na stadion w Kraczkowej w piątek o godzinie 17:00.

W sobotę i godzinie 14:00 swoje spotkanie rozegra drużyna juniorów młodszych. Po dwóch rozegranych kolejkach nasza drużyna lideruje w tabeli i jak dotąd nie straciła jeszcze żadnej bramki. Przeciwnik tym razem będzie bardziej wymagający, gdyż CZARNI zmierzą się z trzecim zespołem tabeli – Markovią. Spotkanie to rozegrane zostanie w Markowej.

W sobotnie przedpołudnie w rozgrywkach zadebiutuje natomiast wspomniana na wstępie drużyna młodzików starszych. W stadionie w Kraczkowej najmłodsza grupa naszego klubu podejmie zespół LKS Wola Dalsza. Zapraszamy serdecznie do wspierania naszego zespołu, początek spotkania o godzinie 11:00.