ZAPOWIEDŹ – XXV kolejka seniorów i XXI kolejka juniorów

W najbliższy weekend obie nasze drużyny czekają mecz z zespołami z sąsiednich miejscowości. Seniorzy zmierzą się z Arką Albigowa, zaś juniorzy z Strumykiem Malawa.
Niedzielne derbowe spotkanie odbędzie się późnym popołudniem w Albigowej. Jesienią również grano w Albigowej i wówczas to Arka wygrała 4:2. W rundzie wiosennej w dotychczas rozegranych spotkaniach najwięcej punktów zdobyli Kraczkowianie, a tuż za nimi plasuje się drużyna z Albigowej. Czarni w poprzedniej kolejce wygrali z Husowem 4:1, zaś Arka na wyjeździe ograła Głuchowiankę 0:3. Albigowianie na swoim specyficznym boisku niezwykle rzadko gubią punkty, przegrywając na swoim stadionie tylko jedno spotkanie z Rzemieślnikiem Strażów. Zespół Łukasza Gawła z kolei jest niezwykle skuteczny na obcych stadionach, gdzie na wiosnę wygrał wszystkie spotkania. Rywalizacja derbowa rządzi się swoimi prawami, a w tym przypadku stawka spotkania jest dużo większa. Zmierzą się ze sobą 2 i 3 drużyna tabeli, dla gości jest to ostatnie spotkanie w tym sezonie i ewentualne zwycięstwo zapewni im promocję wyżej. W przypadku zwycięstwa gości to oni znacznie przybliżą się do awansu do klasy A. Zapraszamy serdecznie na to spotkanie wszystkich naszych fanów w niedzielę o godzinie 17:00 do Albigowej.

Juniorzy w sobotę podejmą zaś wspomniany zespół Strumyka Malawa. Drużyna trenera Łukasza Gawła w przypadku zwycięstwa zbliży się do gości w ligowej tabeli. Zapraszamy serdecznie na to spotkanie na stadion w Kraczkowej w sobotę o godzinie 11:00.

Dodaj komentarz