III MISTRZOSTWA FIFA 22

▶️W sobotę po raz trzeci rozegrano Mistrzostwa w Fifę, organizowane przez LKS Czarni Kraczkowa. Głównym sponsorem tegorocznych rozgrywkach była Cukiernia Teodora  🍰🥧🍮, ponadto sponsorem rozgrywek była firma Kadryl (kadrylmeble.pl) 🐎 🚪
▶️Na starcie rywalizacji pojawiło się 12 z zapisanych 16 zawodników. Wobec czego zmianie uległ system rozgrywek, zespoły podzielono na 3 grupy, z których awans do fazy pucharowej rozgrywek dawało 1 i 2 miejsce w grupie oraz 2 zawodników z 3 pozycji z najlepszym bilansem.


▶️ GRUPA A ◀️
Rywalizuja w grupie A przebiegła pod dyktando Kacpra Telegi, który z kompletem zwycięstw awansował do ćwierćfinału. Drugie miejsce przypadło Hubertowi Biedzie, zaś trzecie miejsce dające awans do dalszej fazy zajął zwycięzca I edycji mistrzostw – Gabriel Kudyba.
▶️ GRUPA B ◀️
W grupie B najlepszy okazał się finalista II edycji mistrzostw – Mateusz Bieda, który dzięki lepszemu bilansowi bramek wyprzedził Sebastiana Różańskiego. Trzecia pozycja przypadła Kacprowi Kunyszowi, najmłodszemu z uczestników rozgrywek.
▶️ GRUPA C ◀️
W grupie C najlepiej zaprezentował się obrońca tytuł – Bartek Gargała, który z kompletem wygranych awansował do ćwierćfinału. Druga pozycja z 4 punktami przypadła Bartkowi Inglotowi. Trzecia pozycja zajął Oskar Golec, który awans do ćwierćfinału przegrał gorszym bilansem bramkowym.
▶️ Po rozgrywkach grupowych przeprowadzono losowanie. Trzech zwycięzców grup: Kacper Telega, Mateusz Bieda, Bartłomiej Gargała oraz najlepsze osoba z drugiego miejsca – Sebastian Różański w losowaniu byli rozstawieni. Do tej czwórki dolosowano pozostałych zawodników.
1️⃣/4️⃣ FINAŁU
Pierwsze ćwierćfinałowe starcie pomiędzy Sebastianem Różańskim i Gabrielem Kudyba zakończyło się zwycięstwem tego pierwszego 3:0. Jednocześnie rozgrywano bratobójczy pojedynek pomiędzy Mateuszem Biedą, a Hubertem Biedą, w którym padło aż 13 bramek i ostatecznie do półfinału awansował młodszy z braci.
W kolejnym ćwierćfinale również nie brakło emocji i po zaciętym spotkaniu w półfinale znalazł się Bartek Inglot, który wygrał 5:3 z Kacprem Telegą. W ostatnim ćwierćfinale Bartek Gargała pewnie ograł Kacpra Kunysza 8:0.
1️⃣/2️⃣ FINAŁU
W pierwszym półfinale Sebastian Różański uległ Bartkowi Inglotowi 3:1, natomiast drugi półfinał pewnie wygrał Bartek Gargała.
MECZ O 3️⃣ MIEJSCE
Następnie rozegrano mecz o 3 miejsce, w którym lepszy okazał się   Hubert Bieda, pokonują Sebastiana Różańskiego 4:2.
🏆FINAŁ🏆
Spotkanie finałowe przyniosło sporo emocji i zakończyło się dopiero po dogrywce, w której lepszy okazał się broniący tytułu sprzed 3 lat – Bartek Gargała wygrywając z Bartkiem Inglotem 6:3.
🥇 Bartłomiej Gargała
🥈 Bartosz Inglot
🥉 Hubert Bieda
▶️Na zakończenie rozgrywek najlepsi gracze otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów Cukiernię Teodora oraz firmę Kadryl. Spośród pozostałych uczestników rozgrywek rozlosowano nagrody ufundowane przez LKS Czarni. Ponadto każdy z uczestników otrzymał pamiątkową smycz Czarnych Kraczkowa. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału oraz za pomoc w organizacji turnieju, udostępnienie konsoli oraz telewizora na potrzeby przeprowadzenia turnieju. Mamy nadzieję, iż kolejny turniej będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem. 😊

galeria zdjęć


——————————–

☑️ Śledźcie nasz profil, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

#GoCzarni ⚪️⚫️