ZAPOWIEDŹ – X kolejka

W poprzedni weekend ostanie ligowe turnieje rozegrały zespoły orlików i żaków. W ten weekend na boisku wybiegną natomiast seniorzy i trampakrze, odpoczną młodzicy, którzy zanotują przymusową pauzę w rozgrywkach.


Drużyna seniorów zagra przed własną publicznością. Drużyna trenera Roberta Domonia podejmie Orzeł Harta. Nasi jak dotąd zgromadzili 12 punktów i zajmują 5 pozycję w tabeli. Zespół naszych najbliższych rywali w dotychczasowych spotkaniach zanotował 3 zwycięstwa i 5 porażek co daje mu miejsce 8 w tabeli. Początek spotkania na stadionie w Kraczkowej w niedzielę o godzinie 11:00. Zapraszamy do wspierania naszej drużyny w ostatnim domowym spotkaniu w tym sezonie.
Drużyna trampkarzy po wodzą trenera Kamila Stysia również zagra przed własną publicznością. Rywalem naszego zespołu będzie obecny lider rozgrywek – LKS Wola Dalsza. Nasi chłopcy w ostatnich meczach spisują się bardzo dobrze notując 5 kolejnych wygranych z rzędu. Równie dobrze spisuje się zespół z Gminy Białobrzegi, którzy z kompletem 6 zwycięstw przewodzi ligowej stawce. Początek tego spotkania w sobotę o godzinie 10:00. Zapraszamy do wsparcia naszych trampkarzy w tym ciężkim spotkaniu.
Przymusową pauzę w rozgrywkach ligowych zanotują w ten weekend młodzicy, po tym jak z rozgrywek wycofała się drużyna KS Dąbrówki. #goCzarni