ZWYCIĘSTWO Z POGÓRZEM

W niedzielę drużyna seniorów podejmowała na własnym stadionie drużynę Pogórza Bachórz. Lepiej spotkanie zaczęło się dla drużyny przyjezdnej. Napastnik Pogórza mocnym, płaskim strzałem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Na odpowiedź Czarnych nie trzeba było jednak długo czekać. W odstępie zaledwie kilka minut dwoma filmowymi uderzeniami popisali się Dominik Bartkiewicz oraz Radek Różański. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po zmianie stron prowadzenie naszej drużyny podwyższył precyzyjnym uderzeniem Tomek Lech. Mimo kilku kolejnych sytuacji bramkowych, takich jak między innymi niewykorzystany rzut karny niestety nie udało się już podwyższyć wyniku spotkania, które zakończyło się rezultatem 3-1. Dziękujemy za wsparcie licznie zgromadzonym na stadionie w Kraczkowej kibicom naszej drużyny!. W kolejnym spotkaniu rozgrywek klasy B seniorzy zagrają z zespołem HALO Hyżne. Początek meczu w niedzielę o godzinie 14:00 na stadionie w Hyżnem. Zapraszamy do wspierania naszych zawodników! #goCzarni

CZARNI KRACZKOWA 3:1 (2:1) POGÓRZE BACHÓRZ
bramki: ⚽ 14′ D.Bartkiewicz, ⚽ 17′ R.Różański, ⚽ 54′ T.Lech
Skład: S.Plęs – R.Różański, B.Gargała, J.Koszela (🔄 60′ P.Kochman), R.Wysocki (🔄 70′ K.Różański) – M.Kot, (🔄 61′ M.Kucaba), B.Wiech, S.Różański, D.Bartkiewicz (🔄 80′ M.Skomra), K.Ziaja (🔄 52′ B.Inglot) – T.Lech (🔄 75′ S.Nowak)