PODZIAŁ PUNKTÓW W SPOTKANIU Z POLONIĄ

W niedzielne przedpołudnie seniorzy przystąpili do spotkania z sąsiadem w tabeli Polonią Hyżne. Początek spotkania należał do naszej drużyny, ale pomimo kilku dobrych okazji do zdobycia gola nie udało się otworzyć wyniku spotkania. W dalszej części gry przekonaliśmy się, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Po składnej akcji na prowadzenie wyszła drużyna gości. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0-1. Po zmianie stron zarówno nasza drużyna, jak i zespół Polonii mimo kilku okazji podbramkowych nie potrafiły przez długi czas zmienić wyniku meczu. Dopiero w samej końcówce spotkania efektowną akcją popisał się Bartek Inglot i doprowadził do wyrównania.

Więcej bramek już nie padło a spotkanie zakończyło się podziałem punktów. W kolejnym spotkaniu zespół seniorów podejmie na własnym boisku Pogórze Bachórz. Początek meczu w niedzielę (10.10) o godz. 11:00. Zapraszamy do licznego wspierania naszego zespołu!! #goCzarni
CZARNI KRACZKOWA 1:1 (0:1) POLONIA HYŻNE
bramki: ⚽ 89′ B.Inglot
Skład: S.Plęs – P.Szczepański (🔄 46′ B.Inglot), B.Gargała, J.Koszela, R.Wysocki – M.Kot, (🔄 62′ M.Kucaba ), B.Wiech, K.Bartkiewicz, S.Różański, R.Różański (🔄 75′ K.Różański) – D.Bartkiewicz