Zwycięstwo juniorów z Jaworem

Udanie rundę wiosenną rozpoczęli juniorzy Czarnych, którzy wygrali na własnym boisku z Jaworem Krzemienica rewanżując się tym samym za porażkę w pierwszej rundzie rozgrywek. Nasi od początku wysoko zaatakowali przyjezdnych i już w 3 minucie objęli prowadzenie. Z boku pola karnego uderzył Adrian Dązbłaż i piłka wpadła do bramki. Tym samym Adrian zanotował premierowe trafienie w biało-czarnych barwach. W 14 minucie wynik podwyższył Daniel Gargała, a w 21 minucie wynik meczu ustalił Kacper Szmuc.

Do końca spotkania więcej bramek już nie padło i spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem 3:0. Kolejne spotkanie juniorów już we wtorek 4 maja. W Głuchowie przyjdzie im zagrać z miejscową Głuchowianką.

CZARNI KRACZKOWA 3:0 (3:0) JAWOR KRZEMIENICA bramki: ⚽ 3′ A.Dązbłaż, ⚽ 14′ D.Gargała, ⚽ 21′ K.Szmuc Skład: M.Siłka (? 62′ O.Golec) – M.Skomra, P.Kucaba, P.Kochman (? 80′ H.Bieda) J.Wojtas – A.Dązbłaż, M.Kucaba, K.Szmuc (? 77′ B.Blicharz), P.Kowal (? 68′ A.Smyk), D.Gargała (? 62′ K.Kochman) – S.Pałka