ZAPOWIEDŹ – IX kolejka

Przed tygodniem swoje ostatnie mecze rozegrali trampkarze i orlicy. W nadchodzącej kolejce ostatnie mecze zagrają seniorzy i młodzicy.
Seniorów czeka wyjazdowy pojedynek z Jaworem Krzemienica. Zarówno nasi jak i Jawor dotychczas zgromadzili po 14 punktów, notując po 4 wygrane, 2 remisy i 2 przegrane.

W ostatniej kolejce Czarni pokonali Halo Hyżne, natomiast zespół z Krzemienicy uległ Lasowi Zalesie. Jak drużyny zaprezentują się w niedzielę? O tym nie przekonacie się na własne oczy, gdyż decyzją naszych władz mecze będą odbywać się bez udziału publiczności. Zatem zapraszamy do ściskania kciuków za naszych zawodników w niedzielę o godzinie 11:00. Dla naszych sympatyków postaramy się przygotować relację tekstową z tego spotkania, o ewentualnych szczegółach relacji będziemy powiadamiać.
Juniorzy tym razem udadzą się w delegację. Ich rywalem będzie zespół z Brzózy Stadnickiej. Nasi po ostatnim wygranym spotkaniu będą chcieli równie udanie zaprezentować się w meczu ze Startem i zgarnąć kolejne trzy punkty. Początek tego spotkania w sobotę o godzinie 11:00 w Brzózie Stadnickiej.
Młodzicy tym razem zagrają przed własną publicznością. Przed własną publicznością? Tak to zbyt duże słowo, zagrają bez publiczności, na swoim stadionie. Drużyna trenera Łukasza Gawła w tym sezonie spisuję się bardzo dobrze i jeśli w sobotę pokona Jaworzankę zakończy sezon na drugiej pozycji. Nasi od drugiej kolejki są niepokonani w lidze i ten fakt będą chcieli utrzymać do końca rundy. Początek meczu w sobotę o 10:00.
Zapraszamy do trzymania kciuki za naszych zawodników, którzy niestety nie będą mogli liczyć na wsparcie trybun.