Wygrana z HALO

W niedzielę o godzinie 11:00 podejmowaliśmy na własnym boisku zespól HALO Hyżne. Zawody zostały rozegrane w trudnych warunkach, przy padającym deszczu i bardzo grząskiej murawie. Lepiej spotkanie zaczęło się dla naszego zespołu, ponieważ juz w początkowej fazie meczu mieliśmy rzut karny. Do piłki podszedł Jacek Koszela, jednak uderzył nad bramką. Po kolejnych kilkunastu minutach wyszliśmy jednak na prowadzenie 1-0. Piłkę na 30 metrze od bramki HALO przejął Dominik Bartkiewicz; zauważył wysuniętego golkipera przyjeznych i pięknym lobem umieścił futbolowke w siatce. Kolejne minuty to szanse gości. Uderzali oni między innymi głową po rzucie rożnym czy z rzutu wolnego, jednak ich strzały były niecelne lub dobrze spisywał się nasz bramkarz Szymon Plęs. Pod koniec I połowy spotkania w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem znalazł się Jacek Koszela i zrehabilitował się za zmarnowany rzut karny podwyższając nasze prowadzenie na 2-0. Po zmianie stron zarówno nasz zespół, jak i drużyna HALO stwarzały sobie sytuacje, jednak ciągle utrzymywał się wynik 2-0.

W 67 minucie po akcji prawą strona boiska drużyna HALO zdobyła kontaktową bramkę na 2-1. Po kilkunastu minutach było jednak już 3-1. Dobrze w polu karnym zachował się Konrad Ziaja i strzałem po ziemi zdobył swoją 3 bramke w tym sezonie ligowym. W końcowce w konsekwencji dwóch zółtych kartek, czerwoną kartke obejrzał Mateusz Kot. Końcowy wynik oznacza, iż nasi seniorzy odnieśli już 3 zwycięstwo z rzedu. W kolejnym – kończacym rundę jesienną spotkaniu, zmierzą się oni z Jaworem Krzemienica. To spotkanie już w najbliższa niedzielę (18.10) o godzinie 11:00 na stadionie w Krzemienicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Czarnych do wspierania naszego zespołu.

CZARNI KRACZKOWA 3:1 (2:0) HALO HYŻNE
bramki: ⚽ 20′ D.Bartkiewicz, ⚽ 31′ J.Koszela, ⚽ 82′ Konrad Ziaja
Skład: S.Plęs – P.Szczepański (🔄 69′ K.Różański), R.Domoń, B.Gargała, R.Różański – D.Bartkiewicz, B.Wiech, S.Różański (🔄 46′ Konrad Ziaja), K.Bartkiewicz (🔄 60′ M.Kot), D.Gargała (🔄 75′ S.Nowak) – J.Koszela