Wygrana z Wysoką

Wygrana z Wysoką
W dzisiejszym spotkaniu Czarni wygrali w ramach rundy przedwstępnej Pucharu Polski z Orłem Wysoka 4:1. W pierwszych minutach nieco więcej z gry mieli przyjezdni, lecz to nasi wyszli na prowadzenie. Po pięknej akcji zapoczątkowanej od wyprowadzenia piłki od bramkarza przez Karola Różańskiego do Dominika Bartkiewicza, który posłał piłkę za obrońców do wchodzącego Sebastiana Różańskiego, który minął bramkarza i otworzył wynik meczu. Po 10 minutach nasi prowadzili już 2:0. Z rzutu wolnego Sebastian Różański podał do Krzyśka Bartkiewicza, który pewnie trafił do siatki.

Po zmianie stron gra znacznie bardziej się zaostrzyła. Najpierw Krzysiek Bartkiewicz faulował obrońcę gości, który sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość i przewrócił naszego napastnika, wobec czego sędzia odesłała go do szatni, nie minęło 10 minut a przyjezdni grali już w 9, tuż przed polem karnym jeden z zawodników Orła odepchnął wychodzącego sam na sam Krzyśka Bartkiewicza. Nasi zawodnicy w kolejnych minutach osiągnęli znaczną przewagę i starali się uspokoić nieco grę. Jednak nie obyło się bez błędów przez co Wysoka zdobyła kontaktową bramkę. Czarnii na straconą bramkę odpowiedzieli jednak w najlepszy z możliwych sposobów. Dominik Bartkiewicz zauważył iż bramkarz gości znajduje się daleko od bramki i z środkowego sektora boiska trafił do siatki. W końcówce wyniki podwyższył jeszcze Dominik, po asyście Patryka Szajny. W seniorskiej drużynie debiut zaliczył dziś 16-letni Maciek Kucaba, który m.in. miał udział przy czwartej zdobytej przez nas bramce. W kolejnej rundzie naszym przeciwnikiem będzie występujące w A klasie Rzeszowskiej – Heiro Rzeszów.

CZARNI KRACZKOWA 4:1 (2:0) ORZEŁ WYSOKA
bramki: ⚽ 16′ S.Różański (1:0), ⚽ 32′ K.Bartkiewicz (2:0), ⚽ 77′,⚽ 90’+2 D.Bartkiewicz (3:1)(4:1)
Skład: S.Plęs – R.Różański, J.Koszela, B.Gargała, K.Różański – D.Bartkiewicz, S.Różański, R.Domoń, B.Inglot (🔁 83′ P.Szajna), K.Ziaja (🔁 72′ M.Kucaba) – K.Bartkiewicz (🔁 70′ P.Szczepański)