Wygrana z Orłem Harta

W niedzielę dopiero po raz pierwszy w tym sezonie sięgnęliśmy po zwycięstwo przed własną publicznością. Już w 3 minucie udało się nam objąć prowadzenie. Za akcją do końca poszedł Robert Dudzik, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W kolejnych minutach byliśmy blisko kolejnego trafienia jednak pomimo groźnych strzałów Sebastiana Różańskiego czy Bogdana Wiecha bramkarz gości nie dał się pokonać po raz drugi. W odpowiedzi natomiast Harta po wrzutce z wolnego i zgraniu piłki na piąty metr zdobyła wyrównującą bramkę. Do końca pierwszego fragmentu gry wynik nie uległ już zmianie. Drugą połowę rozpoczęliśmy od kilku szybkich akcji, chcą jak najszybciej zdobyć gola. Po jednej z takich akcji sfaulowany w polu karnym został Krzysiek Bartkiewicz, a pewnym egzekutorem z 11 metra okazał się po raz kolejny Jacek Koszela i prowadziliśmy 2:1.

Kilka minut później kolejną okazję do zdobycia bramki miał Jacek, ale z rzutu wolnego w polu karnym podyktowanego za zagranie piłki ręką przez bramkarza po podaniu od swojego obrońcy huknął nad bramką. Harta probiwala grać długie piłki na napastników lecz na szczęście nasza obrona wychodziła z tych sytuacji obronną ręką. W końcówce wprowadzony chwilę wcześniej Kuba Siorek ładnie uderzył z dystansu i na spokojnie dowieźliśmy wynik 3:1 do końca meczu.

CZARNI KRACZKOWA 3:1 ORZEŁ HARTA
bramki: ⚽ 3′ R.Dudzik (1:0), ⚽ 52′ J.Koszela (2:1), ⚽ 86′ J.Siorek (3:1)
SKŁAD: S.Plęs – R.Różański (? 83′ B.Gargała), J.Koszela, J.Hniłka, R.Dudzik – D.Bartkiewicz, B.Fąfara (? 80′ K.Ziaja), B.Wiech, S.Różański (? 60′ P.Podgórski), M.Kot (? 70′ J.Siorek) – K.Bartkiewicz (? 78′ B.Inglot)