ZAPOWIEDŹ – VIII kolejka

Przed nami ósma seria spotkań. Po krótkiej przerwie do gry wracają trampkarze. Jako pierwsi na boisko wybiegną jednak juniorzy. O 11:00 rozpocznie się spotkanie, w którym drużyna Kamila Stysia zmierzy się w Pogwizdowie z Astrą Medynia Głogowska. Gospodarze tego spotkania dotychczas zgromadzili 9 punktów i zajmują 3 miejsce, nasi z 6 oczkami na koncie są na 6 pozycji. Ewentualna wygrana pozwoli więc przeskoczyć rywali w ligowej tabeli.


W Błażowej z miejscową Błażowianką zagrają wspomniani trampkarze. Drużyna z Błażowej ma na swoim koncie 12 punktów co daje im 6 pozycję, nasi z 7 punktami plasują się na 8 pozycji. Trampkarzy czeka więc ciężki pojedynek, który rozpocznie się w sobotę o 13:00.
W niedzielę natomiast spotkanie seniorów, których czeka wyjazd do Tarnawki. Miejscowy zespół zajmuje pozycję lidera w tabeli więc naszych czeka bardzo trudne zadanie. Tarnawka przed tygodniem wygrała wysoko z Krzemienicą 8:1. Nasi natomiast ograli Pogórze Husów 4:0 więc obie drużyny w dobrych humorach podejdą do tego meczu. Jak zakończy się do spotkanie ? Zapraszam do Tarnawki w niedzielę na 13:00.