Wysoka wygrana juniorów

Spotkanie z Dębem Kosina od początku kontrolowali nasi zawodnicy i pewnie sięgnęli po zwycięstwo. Już w 5 minucie bliski trafienia był Paweł Kawaliło, lecz uderzył niecelnie. W 12 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego dobrze zamkną Maciek Kucaba, zwiódł obrońcę miejscowych i uderzył nie do obrony. Jeszcze przed przerwą prowsznie podwyższył Bartek Kościółek sprytnym strzałem uderzając obok zdezorientowanego bramkarza Dębu. W drugiej połowie do siatki trafił Piotrek Kucaba, a na 10 minut przed końcem celną główką wynik meczu na 4:0 ustalił Krzysiek Szczepanik notując debiutanckie trafienie w juniorach.

W sobotę juniorzy ponownie zagrają na wyjeździe, tym razem ich przeciwnikiem będzie drużyna Astry Medynia Głogowska. Początek spotkania na stadionie w Pogwizdowe o godzinie 11:00.

DĄB KOSINA 0:4(0:2) CZARNI KRACZKOWA
bramki: ⚽ 12′ M.Kucaba (0:1), ⚽ 39′ B.Kościółek (0:2), ⚽ 67′ P.Kucaba (0:3), ⚽ 79′ K.Szczepanik (0:4)
SKŁAD: K.Ziemba – S.Szpytma (🔄 80′ K.Murias), K.Szczepanik, P.Kochman, M.Murjas – M.Wawro (🔄 57′ F.Hniłka), M.Kot (🔄 40′ P.Kucaba 🔄 69′ J.Gołąb), S.Nowak, B.Kościółek (🔄 82′ J.Szydełko), M.Kucaba (🔄 43′ B.Cyran) – P.Kawaliło (🔄 65′ D.Mastej)