ZAPOWIEDŹ – VI kolejka

Już dziś rozpoczyna się kolejna seria gier. Juniorzy w Kraczkowej podejmują drużynę lidera – KS Stobierna. Nasi przed tygodniem ulegli zespołowi z Wólki Niedźwiedzkiej 3:2. Stobierna natomiast przed własną publicznością rozbiła Dąb Kosina 6:0. Początek spotkania w Kraczkowej o godzinie 11:00.
Młodzicy udadzą się natomiast do Białobrzeg. Zmierzą się tam z miejscowym zespołem Brzegu, który ją narazie zebrał na swoim koncie 3 punkty wygrywając z Sawą Sonina. Nasi jak narazie na swoim koncie mają jeden punkt zdobyty w Hyżnem. Początek spotkania w Białobrzegach o godzinie 11:00.


Seniorzy przed własną publicznością podejmą Grom Handzlówka. Goście dotychczas zgromadzili 7 punktów. Grom w ostatnich dwóch spotkaniach podejmował drużyny z Gminy Markowa. Najlepierw mierzy się z Tarnawką, a następnie z Husów. Oba te spotkania zespół z Handzlówki rozstrzygnął na swoją korzyść. Czarni po dobrym rozpoczęciu sezonu od trzech spotkań nie punktują i w spotkania z Gromem będą chcieli odnieść wreszcie zwycięstwo. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 11:00 na Stadionie w Kraczkowej.