Wznowienie treningów grup młodzieżowych

Po wakacyjnej przerwie do treningów w sierpniu do treningów wracają trampkarze, młodzicy, żaki oraz skrzaty. Poniżej przedstawiamy daty pierwszych treningów, na których będzie również możliwość zamówienia i przymiarki kompletu strojów dla nowych zawodników. Przypominamy również rodzicom o wykonaniu badań lekarskich zawodnikom, którym kończy się okres ich ważności. Podane poniżej listy nie są oczywiście zamknięte, każde chętne dziecko zapraszamy do wspólnych treningów.

TRAMPKARZE (2006-2007)
Pierwsze zajęcia pod wodzą nowego trenera Janusza Oncsika odbędą się we wtorek 30 lipca o godzinie 17:00. Trener prosi każdego z rodziców trampkarzy o kontakt z nim pod numerem telefonu: 533-433-919. Prosimy by na pierwsze zajęcia dostarczyć wypełnioną Deklaracje Gry Amatora oraz Regulamin Treningów (dostępne do pobrania poniżej). Prosimy również jak najszybciej dostarczyć badania lekarskie (dotyczy nowych zawodników oraz tym którym wygasły poprzednie badania).
Lista zawodników przydzielonych do grupy trampkarza:
Rafał Czapkowski
Karol Dziok
Hubert Jurgielewicz
Adam Kołodziej
Krzysztof Korecki
Kamil Kruczek
Maciej Kuysz
Kacper Kuźniar
Patryk Kwolek
Kacper Lekowski
Maciej Lib
Łukasz Olech
Szymon Różański
Paweł Ruszel
Krystian Sowa
Michał Sowa
Szymon Homa
Michał Lekowski

MŁODZICY (2007-2009)
Pierwsze zajęcia pod wodzą trenera Łukasza Gawła odbędą się w poniedziałek 5 sierpnia o godzinie 18:30. Kontakt do trenera 698-492-768. Prosimy by na pierwsze zajęcia dostarczyć wypełnioną Deklaracje Gry Amatora oraz Regulamin Treningów (dostępne do pobrania poniżej). Prosimy również jak najszybciej dostarczyć badania lekarskie (dotyczy nowych zawodników oraz tym którym wygasły poprzednie badania).
Lista zawodników przydzielonych do grupy młodzika:
Kopiec Szymon
Kramarz Sebastian
Kuna Szymon
Kunysz Michał
Nycz Gabriel
Olbrycht Miłosz
Różański Franciszek
Szpunar Mateusz
Szpunar Jakub
Ulman Igor
Witek Dawid
Adrian Płachta
Łukasz Nowak

ŻAKI (2010-2011)
Pierwsze zajęcia pod wodzą trenera Radosława Różańskiego odbędą się w środę 21 sierpnia o godzinie 16:00. Kontakt do trenera 662-902-021. Prosimy by na pierwsze zajęcia dostarczyć wypełnioną Regulamin Treningów oraz RODO (dostępne do pobrania poniżej). Prosimy również jak najszybciej dostarczyć badania lekarskie.

SKRZATY (2012-2013)
Pierwsze zajęcia pod wodzą trenera Stanisława Kisały odbędą się w piątek 23 sierpnia o godzinie 16:00. Kontakt do trenera 796-224-496. Prosimy by na pierwsze zajęcia dostarczyć wypełnioną Regulamin Treningów oraz RODO (dostępne do pobrania poniżej). Prosimy również jak najszybciej dostarczyć badania lekarskie.