PUCHAR WÓJTA GMINY ŁAŃCUT 2019

W sobotę czeka nas jubileuszowy V Turniej o Puchar Wójta Gminy Łańcut. Powstałe w 2015 roku rozgrywki wygrywały dotychczas trzy drużyny: Sawa Sonina dwukrotnie oraz po jednym razie Szarotka Rogóżno i Czarni Kraczkowa. W tym roku po raz pierwszy zagramy w pełnym 9 drużynowym składzie gdyż w rozgrywkach zadebiutuje reaktywowany zespół z Cierpisza.

To nie jedyna nowości bowiem w tym roku czeka nas sporo zmian. Cały turniej rozstanie rozegrany w ciągu jednego dnia, a nie jak dotychczas w dłuższym wymiarze czasowym. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Sonina, Rogóżno, Wysoka i Kraczkowa zmierzą się w Wysokiej, zaś pozostałe zespoły zagrają w Albigowej. Finał oraz mecz o 3 miejsce również zaplanowano w Albigowej. Na grafice przedstawiono ćwierćfinałowe pary, drabinkę turnieju oraz orientacyjne godziny rozgrywania spotkań. Spotkania będą rozgrywane w 11 osobowych składach, 2×25 minut, a uprawnieni do gry są zawodnicy zarejestrowani w danym klubie w ubiegłym sezonie. Na zwycięzców rozgrywek czekają nagrody. Pierwsza drużyna otrzyma bon na zakup sprzętu sportowego w wysokości 1 500 zł, przegrany finału otrzyma 1 200 zł. Za zdobycie 3 miejsca przewidziano bon na 800 zł, zaś 4 pozycja to bon na 500 zł.
Kraczkowianie w ćwierćfinale rozgrywek zmierzą się z Orłem Wysoka. Zapraszamy do wspierania Czarnych. Początek meczu o godzinie 13:00 w Wysokiej.