ZAPOWIEDŹ – XXII kolejka

Przed nami ostanie 5 kolejek tegorocznych rozgrywek. W sobotę nasze drużyny młodzieżowe powalczą o punkty z mocnymi przeciwnikami, zaś w niedzielę seniorzy udadzą się do Jawornika Polskiego.
Niedzielne spotkanie sąsiadujących w tabeli zespołów zapowiada się niezwykle ciekawie. Iskra na swoim terenie wiosną jeszcze nie wygrała i Kraczkowianie zrobią wszystko by podtrzymać tą statystykę. Przed tygodniem oba zespoły zgarnęły po 3 punkty.

Iskra ograła ostatnią w tabeli Wólkę Podleśną 2:0, zaś Kraczkowianie w takich samych rozmiarach odprawili Grodziszczankę. Jesienią w Kraczkowej nasi po pierwszej połowie przegrywali 2:0. Po zmianie stron pokazali jednak sporo walki i wygrali to spotkanie 3:2. Zapraszamy do wsparcia Czarnych w tym trudnym wyjeździe początek spotkania w niedzielę o godzinie 14:00. Zapraszamy do Jawornik Polskiego.

Juniorzy zmierzą się po raz drugi w tej rundzie z Głuchowianką. Na inaugurację rundy rewanżowej w Głuchowie wygrali miejscowi 3:1. Głuchowianka po zimowych wzmocnieniach prezentuje się bardzo dobrze i jak dotąd zaliczyła tylko jedną porażkę, gdy uległa liderowi z Nienadówki. Zapraszamy na ten mecz na Stadion w Kraczkowej w sobotę o godzinie 11:00.

Młodzicy w sobotę o godzinie 10:00 rozegrają wyjazdowe spotkanie z Ziomkami Rzeszów. Nasz zespół po wtorkowej wygranej chce pójść za ciosem i pokonać solidną drużynę Ziomków. W rundzie jesiennej nasi odnotowali zwycięstwo 3:0, jak będzie tym razem ? Wspieraj naszych najmłodszych i przekonaj się na własne oczy. Zapraszamy na Stadion w Rzeszowie – Zalesiu.

#goczarni