ZAPOWIEDŹ – XX kolejka

Już jutro 7 spotkanie ligowe w tej wiosny rozegrają seniorzy. Zmierzą się w wyjazdowej potyczce z Jaworem Krzemienica. Zespół z Krzemienicy z 15 punktami znajduje się dwie pozycje wyżej od Kraczkowian, będzie to więc ważne spotkanie w kontekście układu tabeli. Ewentualna wygrana Jaworu pozwoli drużynie z Gminy Czarna odskoczyć Czarnym w tabeli. W przypadku zwycięstwa Czarnych to Kraczkowianie zbliża się do Jaworu na zaledwie jedno oczko. W tegorocznych rozgrywkach oba zespoły odnotowały po jednym zwycięstwie. Jawor dodatkowo zanotował dwa remisy, z Dąbrówkami oraz we Leśną. We wtorkowej kolejce Jawor zanotował wspomniany remis, Czarni zaś ulegli drużynie z Łańcuta.

W wiosennym spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy z Krzemienicy wygrywając w Kraczkowej 2:3. Trzy punkty przyznano jednak Czarnym gdyż w zespole Jaworu występ zaliczył nieuprawniony do gry zawodnik. Jak będzie tym razem ? Zapraszamy na stadion w Krzemienicy o godzinie 17:00.

Juniorzy tym razem udadzą się w delegacje do Wólki Niedźwiedzkiej. Po dwóch zwycięstwach, w tym ograniu lidera tabeli z Markowej będą chcieli podtrzymać dobrą passę i zgarnąć komplet punktów z starciu z Orłem. W rundzie jesiennej w pierwszym spotkaniu w Kraczkowej górą byli nasi wygrywając 2:1 , zaś w Wólce zwyciężyli miejscowi 3:1. Zapraszamy na to spotkanie do Wólki Niedźwiedzkiej jutro na godzinę 11:00.