Przegrana ze Stalą

W środę kolejne spotkanie rozegrali nasi seniorzy. Na swoim boisku ulegli walczącej o promocję do klasy okręgowej Stali Łańcut. Stal od początku stwarzała sytuację za sytuacją lecz nasi w pierwszych minutach wychodzili cało z opresji. W 11 minucie po wrzutce z różnego goście objęli prowadzenie, a już dwie minuty później podwyższyli na 0:2. Dopiero strata drugiej bramki podziałała mobilizująca na nasz zespół i nasza gra w kolejnych minutach wyglądała nieco lepiej. W samej końcówce tracimy bramkę do szatni, bo dobitym strzale Stali. W drugim połowie gra była znacznie bardziej wyrównana i nasi mieli kilka okazji do zdobycia bramki. Stal również miała swoje sytuację i w 70 minucie zdobyła czwarta bramkę.

Chwilę później nasi zaliczyli trafienie. Piłkę wywalczoną przez Patryka Zawadzkiego przejął Radek Różański i uderzył po długim słupku i piłka wpadła do siatki. Już dwie minuty później przed szansą stanął Bartek Inglot, lecz dobrze w bramce spisał się goalkeeper gości. W końcówce Stal zdobyła piąte trafienie. Po ciężkim spotkaniu ulegliśmy 1:5. Jedyne co może cieszyć to, że zwłaszcza w drugim fragmencie potrafiliśmy stworzyć sobie kilka sytuacji w spotkaniu z mocnym przeciwnikiem. Cieszy także debiut kolejnego młodzieżowca Szymka Nowaka, który zaliczył pierwsze minuty w seniorach.

CZARNI KRACZKOWA 1:5 (0:3) STAL ŁAŃCUT
bramki: ⚽ 75′ R.Różański (1:4)
SKŁAD: S.Plęs – K.Różański (? 70′ M.Inglot), B.Gargała, B.Wiech, R.Dudzik – B.Inglot (? 80′ K.Ruszel) K.Ziaja (? 72′ P.Nycz), S.Różański (? 65′ P.Szajna), D.Bartkiewicz (? 83′ S.Nowak), D.Kielar (? 55′ P.Zawadzki) – R.Różański