Polubienia stron w klasie A Łańcuckiej

W ostatnich dniach nasz fanpage facebookowy osiągnął 700 polubień. Postawiliśmy przy tej okazji sprawdzić jak liczba polubień naszej strony wypada w porównaniu do pozostałych drużyn łańcuckiej grupy rozgrywkowej. W tym celu powstała specyficzna tabela w której próżno szukać zdobytych punktów czy strzelonych bramek, a zamiast tego drużyny ułożone są według zmniejszającej się liczby polubień strony. Na pierwszych miejscach w takiej tabeli znajdują sie dwa zespoły z miast, czyli Dynovia, która zdecydowanie odstaje od reszty stawki i Stal, która mimo dużej straty do Dynovi posiada dużą przewagę na kolejną w tabeli Zorzą Trzeboś. Czwarta w zestawieniu jest nasza drużyna, która jako jedna z 4 zespołów przekroczyła granicę 700 lajków. Dalej w tabeli mamy kolejnego beniaminka – Wolę Dalszą. Im dalej w dół tabelu różnica polubień nie jeat już tak duża gdyż znajdująca się na 10 miejscu Tatyna traci zaledwie 100 lajków do 4 pozycji. Mistrz jesieni Wisłok Czarna z 636 lajkami zajmuje 8 pozycję. Poniżej progu 600 polubień mamy tylko 4 zespoły. Iskra Jawornik Polski będąca na 11 pozycji zgromadziła 539 polubień. Zespół z Wólki Podleśnej osiągnął liczbę 504 lajków. Jeszcze mniej fanów ma zespół Dąbrówek którego stronę polubiło 425 osoby. Najmniejszą liczbą lajków zgromadziła Szarotka Rogóżno, jest ich 367. Wszystkich fanów zapraszamy do wspierania naszej drużyny przed wszystkim na boisku, a po więcej informacji na temat zespołu zapraszamy na facebooka i stronę www.czarnikraczkowa.pl