ZAPOWIEDŹ – VIII kolejka

W sobotę o godzinie 16:00 na boisko wybiegną nasi seniorzy. W wyjazdowym spotkaniu zmierzymy się w Grodzisku Dolnym z Grodziszczanką. Nasi rywale poprzedni sezon spędzili w klasie okręgowej, z która pożegnali się po rocznej przygodzie i ponownie rywalizują w klasie A. Z drużyną Grodziszczanki mierzyliśmy się dwukrotnie dwa lata temu wówczas w obu spotkaniach znacznie lepszą była drużyna z Grodziska. W tegorocznych rozgrywkach Grodziszczanka zanotowała 7 punktów dwukrotnie wygrywając i raz remisując co daje im 9 pozycję w tabeli. Kraczkowianie zajmują 11 pozycję z 5 punktowym dorobkiem. W poprzedniej kolejce nasi rywale pokonali w Wólce Podleśnej miejscową Leśną 0:3. CZARNI natomiast w ostatniej kolejce na boisku ulegli Jaworowi Krzemienica 2:3, lecz Komisja Gier zweryfikowała to spotkanie jako walkower na korzyść naszego zespołu. Naszych zawodników czeka w sobotę bardzo ciężkie spotkanie na trudnym terenie w Grodzisku. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Również w sobotę do gry wyruszą juniorzy. Zmierzą się oni na wyjedzie w Budach Głogowskich z Budovią. Nasi chłopcy jak dotąd zajmują w tabeli 2 pozycję, natomiast Budovią jest na 5 miejscu. W pierwszym meczu tych drużyn CZARNI wygrali na swoim boisku 4:0. Liczymy na powtórzenie tego rezultatu. Zapraszamy na to spotkanie o godzinie 14:30 do Bud Łańcuckich.

Młodzicy zagrają natomiast dopiero we wtorek. Również czeka ich spotkanie wyjazdowe. Tym razem udadzą się do Husowa. Będzie to drugi wyjazdowy naszego zespołu, tym razem chłopcy liczą na przywiezie pierwszych wyjazdowych punktów. Mecz rozegrany będzie o godzinie 16:45 w Husowie. Zapraszamy rodziców na to spotkanie oraz do pomocy przy transporcie zawodników na to spotkanie.