Młodzicy pokonują Strumyka

W dniu dzisiejszym nasi najmłodsi chłopcy z pokonali na swoim boisku Strumyka Malawe 2:1. Po ubiegłotygodniowym remisie nasi zawodnicy od początku spotkania ambitnie ruszyli do ataku by tym razem odnieść zwycięstwo. Już w 10 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Precyzyjnym strzałem popisał się Kacper Lekowski i bramkarz Strumyka musiał wyciągać piłkę z siatki. Zdobyta bramka podbudowała naszych maluchów, którzy mieli jeszcze kolejne okazję do trafienia do siatki. Strzały Kraczkowian były jednak bardzo niecelne. Zespół gości nie pozostawał dłużny i miał również swoje okazje by zdobyć bramkę. Dobrze w bramce interweniował jednak Patryk Kwolek i do przerwy utrzymał się wynik 1:0. W drugiej części spotkania gra toczyła się głównie na połowie przeciwników. Szeroka kadra naszego zespołu pozwalała trenerowi na wiele roszad i możliwość wprowadzenia zawodników z świeżymi siłami. W 46 minucie liczne akcje naszego zespołu przyniosły kolejną bramkę. Z boku pola karnego silny strzał pod poprzeczką oddał Maciek Kunysz wyprowadzając CZARNYCH na dwubramkowe prowadzenie. Chwilę później bliski trafienia do siatki był kapitan gospodarzy Adam Kołodziej, lecz minimalnie się pomylił. W końcówce spotkania goście skutecznie skontrowali nasza drużynę zdobywając honorową bramkę. Dziękujemy za liczną obecność na trybunach w tym spotkaniu. Za tydzień zapraszamy na spotkania wyjazdowe. O godzinie 11:00 zmierzymy się w Sokołowie Małopolskim z miejscowym Sokołem.

CZARNI KRACZKOWA 2:1 (1:0) STRUMYK MALAWA
bramki: ⚽ 10′ K.Lekowski (1:0), ⚽ 46′ M.Kunysz (2:0)
SKŁAD: Patryk Kwolek – Kamil Kruczek, Adam Kołodziej (K), Mateusz Szpunar – Szymon Różański, Jakub Szpunar, Kacper Lekowski, Maciej Kunysz – Rafał Czapkowski oraz na zmiany Karol Dziok, Hubert Jurgielewicz, Szymon Kopiec, Sebastian Kramarz, Szymon Kuna, Michał Kunysz, Gabriel Nycz, Miłosz Olbrycht, Franciszek Różański, Paweł Ruszel, Igor Ulman