Terminarz rozgrywek w sezonie 2018/2019

Komisja Gier Podokręgu Rzeszów podała terminarz gier dla rozgrywek drużyn seniorskich. Nasza drużyna przydzielona jest do grupy II Łańcuckiej A klasy. Naszych zawodników czeka 13 kolejek rundy jesiennej i tyle samo w rundzie wiosennej. Nasz zespół czeka 7 spotkań wyjazdowych i 6 domowych. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna KS Dąbrowek, z którą naszą drużyna po raz ostatni rywalizowała w rozgrywkach ligowych 2005/2006. Spotkanie to rozegrane zostanie 18/19 sierpnia w Dąbrówkach. U siebie po raz pierwszy zmierzymy się tydzień później, a wówczas naszym przeciwnikiem będzie inny beniaminek – LKS Wola Dalsza. Rozgrywki zakończymy 10  listopada, domowym  spotkaniem  z Startem Brzóza Stadnicka. Poniżej prezentujemy pełny terminarz naszego zespołu:

I kolejka – 18/19 VIII – KS Dąbrówki – CZARNI
II kolejka – 25/26 VIII – CZARNI – LKS Wola Dalsza
III kolejka – 1/2 IX – Styrobud Trzeboś – CZARNI
IV kolejka – 8/9 IX – CZARNI – Tatyna Dylagówka
V kolejka – 15/16 IX – Leśna Wólka Podleśna – CZARNI
VI kolejka – 22/23 IX – Spec Stal Łańcut – CZARNI
VII kolejka – 29/30 IX – CZARNI – Jawor Krzemienica
VIII kolejka – 6/7 X – Grodziszczanka Grodzisko Dolne – CZARNI
IX kolejka – 13/14 X – CZARNI – Iskra Jawornik Polski
X kolejka – 20/21 X – Dynovia Dynów – CZARNI
XI kolejka – 27/28 X – CZARNI – Wisłok Czarna
XII kolejka – 3/4 XI – Szarotka Rogóżno – CZARNI
XIII kolejka – 10/11 XI – CZARNI – Start Brzóza Stadnicka