ZAPOWIEDŹ – XXII kolejka juniorów

Seniorzy zakończyli przed tygodniem swoje rozgrywki wygrywając w derbach z Arką Albigowa. W ten weekend natomiast po raz ostatni zagrają juniorzy. Nasi chłopcy udadzą się do Wólki Niedźwieckiej. Drużyna Orła plasuje się w ligowej tabeli na 10 pozycji z 13 punktami na koncie. Dorobek naszej drużyny sportowe strony blisko dwukrotnie większy i wynosi 26 punktów. W rundzie jesiennej nasi zawodnicy zgarnęli w spotkaniu z Orłem Wólka trzy punkty wygrywając na swoim boisku 3:0. Jaki wynik padnie tym razem, przekonamy się już jutro o godzinie 11:00. Zapraszamy serdecznie do Wólki Niedźwieckiej. Po spotkaniu zapraszamy wszystkich zawodników którzy reprezentowali naszą drużynę juniorów w tegorocznych rozgrywkach na małe podsumowanie tego sezonu oraz rozmowę na temat funkcjonowania drużyny w sezonie 2018/2019, na które zapraszamy również chętnych do reprezentowania naszych barw w zespole juniorów (rocznik 2001-2004).

Dodaj komentarz