Wysokie zwycięstwo juniorów

Drużyna juniorów po słabszym ostatnio okresie rozbiła dziś w Kraczkowej zespół Głuchowianki Głuchów 9:0. Drużyna gości stawiła się na spotkanie w 9 osobowym składzie więc od początku meczu zawodnicy trenera Łukasza Gawła osiągnęli optyczną przewagę, której nie potrafili jednak udokumentować bramką. Dopiero w 33 minucie po wrzutce z różnego piłkę wybili obrońcy gości, wprost pod nogi Maćka Kucaby, który oddał precyzyjne strzał otwierający wynik meczu. Już 6 minut później prowadzenie podwyższył Szymon Nowak, popisał się ładna główką po kolejnej wrzutce z różnego. Na przerwę drużyny zeszły z prowadzeniem gospodarzy. Po zmianie stron do bramki w 48 minucie trafił Kacper Szmuc, a 2 minuty później samobójcze trafienie zanotował obrońca przyjezdnych. W 50 minucie boisko opuścił Kacper Szmuc i gospodarze grali w 10 osobowym składzie. Nie wpłynęło to jednak na grę Czarnych, którzy pewnie kontrolowali spotkanie i punktowali bezbronnych gości. W 55 minucie trafienie zanotował Mateusz Wawro, a chwilkę później trafił Mateusz Murjas. W 66 minucie bramkę zdobył Bartłomiej Kościółek. Na 8 minut przed końcem spotkania piękne trafienie zanotował kapitan Szymon Nowak, celnie uderzając z dustanist. Nie był to jednak koniec emocji gdyż 4 minuty przed końcem wynik spotkania na 9:0 ustalił Piotr Kucaba.
CZARNI KRACZKOWA 9:0 (2:0) GŁUCHOWIANKA GŁUCHÓW
bramki:  33′ M.Kucaba (1:0),  39′  72′ S.Nowak (2:0)(8:0),  48′ K.Szmuc (3:0),  50′ F.Omiatacz (4:0 samobójcza),  55′ M.Wawro (5:0),  57′ M.Murjas (6:0),  66′ B.Kościółek (7:0),  76′ P.Kucaba (9:0)
Sędziował: Marcin Babiarz oraz Janusz Anasychin i Damian Szlachta (KS Rzeszów)
Skład: K.Paluszak – M.Murjas, P.Kucaba, S.Nowak (K), J.Kunysz – M.Kucaba, M.Wawro, K.Szmuc (? 50′), K.Pantoł, P.Kochman – B.Kościółek