Szóste zwycięstwo z rzędu !

Drużyna trenera Łukasza Gawła pokonała dziś w wyjazdowym spotkaniu Orła Wysoka 1:2. Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania. Już w 6 minucie dobra okazję miał Łukasz Gaweł, lecz zwlekał z oddaniem strzału i obrońca Orła zdołał wyblokować jego uderzenie. W 10 minucie przed naszym polem karnym goście egzekwowali rzut wolny, lecz nasi obrońcy dobrze wybili piłkę po wrzutce. W 15 minucie piękną klepką popisali się Czarni, i oko w oko z bramkarzem stanął Gargała, lecz uderzył zbyt lekko. Dziesięć minut później okazję miał Dominik Bartkiewicz, obrońca gości minął się z piłką i nasz napastnik znalazł się w dobrej sytuacji ale zawodnik Orła ofiarną interwencją uratował zespół przed stratą bramki. W 30 minucie sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów. Po wznowieniu gry okazję miał trener lecz pomylił się w sytuacji sam na sam. W 36 minucie z dystansu uderzał napastnik Orła lecz jego strzał by bardzo niecelny. W końcówce spotkania strzałów próbowali jeszcze Sebastian Różański, Dawid Kielar i Łukasz Gaweł, lecz nie zdołali wyprowadzić gości na prowadzenie. Po zmianie strona w naszym zespole pojawił się Paweł Różański, zmieniając Szymona Plęsa w bramce. W 50 minucie zaskoczyć bramkarza próbował Dawid Kielar, lecz nie trafił w światło bramki. Trzy minuty później rzut wolny miała miejscowa drużyna lecz strzał zawodnika Orła był niecelny. W 60 minucie groźnie zrobiło się pod bramka Pawła Różańskiego, napastnik Orła uderzył mocno po ziemi ale piłka trafiła w słupek. W 64 minucie po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy piłkę do bramki wepchnął Konrad Ziaja, zdobywając tym samym pierwsza bramkę w ligowym spotkaniu. Po zdobytej bramce Czarni chcieli pójść za ciosem lecz ponownie dobrze w bramce spisywał się bramkarz Orła. W 79 minucie wrzutkę gospodarczy z wolnego złapał Paweł Różański. W 89 minucie ogromny błąd popełnił sędzia który podyktował rzut karny za zbyt wysoko uniesioną nogę naszego obrońcy. Z karnego celnie uderzył zawodnik gospodarzy doprowadzając do wyrównania. Strata bramki w tak niezrozumiałych okolicznościach zmotywowała nasza drużynę do zaatakowania bramki gospodarzy. Bohaterem meczu został Kamil Grad, który w 2 minucie doliczonego czasu gry po wrzutce z różnego wpakował piłkę do siatki, ustalając wynik na 1:2. Kolejny raz nasza drużyna zagrała z niesamowitym charakterem i zasłużenie zgarnęła 3 punkty. To już 9 wyjazdowe zwycięstwo Czarnych. Dziękujemy naszym kibicom za liczną obecność na dzisiejszym spotkaniu. Za tydzień na własnym boisku podejmiemy drużynę Orzeł Harta. Początek spotkania o godzinie 11:00.
ORZEŁ WYSOKA 1:2 (0:0) CZARNI KRACZKOWA
bramki: ⚽ 64′ K.Ziaja (0:1), ⚽ 90’+2 K.Grad (1:2)
Sędziował: Dawid Urban oraz Rafał Fil i Adrian Janiec (KS Leżajsk)
Skład: S.Plęs (🔄 46′ P.Różański) – K.Różański (🔄 58′ K.Ziaja), B.Wiech, J.Koszela, R.Dudzik (K) – S.Różański (🔄 75′ K.Grad), R.Szczepański, Ł.Gaweł, B.Gargała, D.Kielar – D.Bartkiewicz

Dodaj komentarz