ZAPOWIEDŹ – XXI kolejka seniorów i XVII kolejka juniorów

W niedzielę naszą drużynę czeka jeden z najbliższych wyjazdów w sezonie. Czarni zmierzą się z Orłem Wysoka. W rundzie jesiennej nasza drużyna wygrała z Orłem 3:2. W przerwie zimowej szkoleniowcem zespołu z Wysokiej został doskonale znany w Kraczkowej Arkadiusz Stachyra. Trener Stachyra był odpowiedzialny za wynik Kraczkowian w sezonie 2014/2015. Dorobek punktowy najbliższych przeciwników to 17 punktów zdobytych w 17 spotkaniach, co oznacza, że drużyna zdobywa średnio 1 pkt na mecz.

Zespół Orła w niedzielę nie grał ponieważ spotkanie z Głuchowianką przełożono na 31 maja, natomiast w czwartek 3 maja przegrał na własnym boisku 2:3 z Markovią. W 2018 roku Orzeł na swoim boisku przegrał wszystkie spotkania, podopieczni Łukasza Gawła natomiast na wyjazdach spisują się znakomicie, wygrywając 8 z 9 wyjazdowych pojedynków. Emocji w tym spotkaniu napewno nie zabraknie, czy zespół Czarnych zdoła odnieść 6 z rzędu zwyciestwo ? Zapraszamy na to spotkanie do Wysokiej na godzinę 11:30.
Juniorzy natomiast zmierzą się w sobotę o godzinie 15:00 z LKS Wola Dalsza, drużyna powalczy o kolejne w tym sezonie zwcięstwo, które pozwoli oddalić się w tabeli od drużyny z Woli Dalszej. Zapraszmy serdecznie.

Dodaj komentarz