PODSUMOWANIE – XX kolejka

W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu w Strażowie, gdzie miejscowy Rzemieślnik podejmował Pogórze Husów, które nie przegrało jeszcze ma wyjedzie padł wynik 7:0. Goście wystąpili w tym spotkaniu w mocno osłabionym składzie, co dobrze wykorzystali Strażowianie. W Markowej 4:0 wygrał Orzeł Harta. Mająca wysokie aspiracje drużyna z Tarnawki zdecydowanie przegrała z Arka Albigowa 0:3. W Handzlówce ambitnie o zwycięstwo walczyła ostania Polonia Hyżne. Mimo prowadzenia do przerwy 1:2, a po przerwie podwyższenia wyniku na 1:3 Wola zdołała doprowadzić do wyrównania. W Hyżnem natomiast HALO jako pierwsze trafiło do siatki, leć później dwukrotnie trafiali Kraczkowianie. Spotkanie Głochowianki z Orłem Wysoka przełożono na Boże Ciało.