ZAPOWIEDŹ – XX kolejka seniorów i XVI kolejka juniorów

Już w niedzielę kolejne spotkanie czeka naszą drużynę. W Hyżnem zmierzymy się z powstało w ubiegłym roku drużyną HALO Hyżne. W rundzie jesiennej w spotkaniu którego gospodarzem byli Kraczkowianie padł wynik 4:1. Zespół HALO pomimo iż rozgrywa pierwsze sezon ma w swoim składzie kilku doświadczonych zawodników. Dorobek punktowy drużyny z Hyżnego to 14 oczek, na które złożyło się 4 zwycięstwa i 2 remisy. W poprzedniej kolejce zespół trenera Radosława Ziarno pauzował, a tydzień temu pokonał Głuchowiankę 3:1. Nasz najbliższy przeciwnik lepiej radzi sobie przed własną publicznością gdzie ugrał 9 punktów. Drużyna Czarnych natomiast świetnie radzi sobie na wyjazdach gdzie wygrała 8 z 9 spotkań. Jak więc poradzą sobie Czarni w Hyżnem? Czy Kraczkowianom uda se podtrzymać zwycięską serię i wygrać po raz 5 z rzędu ? Warto odwiedzić stadion w Hyżnem w niedzielę o godzinie 14:00 i przekonać się na własne oczy. Zapraszamy !
W sobotę zaś w Kraczkowej zagrają juniorzy z którzy podejmą drużynę Markovi Markowa. W rundzie jesiennej drużyna trenera Łukasza Gawła uległa Markovi 3:2. To ważny mecz gdyż w przypadku porażki naszej drużyn zespół z Markowej wyprzedzi naszych chłopców w ligowej tabeli. Zapraszamy na to spotkanie już jutro o godzinie 11:00.

Dodaj komentarz