ZAPOWIEDŹ – XV kolejka seniorów i XII kolejka juniorów

W niedzielę seniorzy po raz pierwszy w tym roku zmierzą się na swoim Stadionie. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie nieprzewidywalny zespół LKS Tarnawka. Drużyna z Gminy Markowa udanie rozpoczęła wiosnę pokonując w pierwszym spotkaniu na swoim boisku Głuchowiankę 3:1. Na uwagę zasługuje fakt, że zespół z Tarnowski potrafił odwrócić losy spotkania gdyż do przerwy przegrywał 0:1. Również CZARNI zaliczyli udany start rozgrywek pokonując zdecydowanego lidera po rundzie jesiennej – Jawor Krzemienica. W rundzie jesiennej w Tarnawce, gospodarze przegrali 3:5 i trzy punkty pojechały do Kraczkowej. Dorobek drużyny LKS-u to 21 punktów na które złożyło się 6 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki. Więcej punktów drużyna zdobywa na swoim boisku gdzie ugrała 13 punktów, zaś na wyjeździe zgromadziła 8 punktów. Zespół z Tarnawki do naszej drużyny traci zaledwie 4 punkt więc napewno będzie dodatkowo zmotywowany. Jaki wynik padnie więc na boisku? Warto przekonać się na własne oczy odwiedzając w niedzielę Stadion Sportowy w Kraczkowej o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy!

W sobotę zaś do gry wracają nasi juniorzy. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna Start Borek Stary. Na to spotkanie zapraszam 7 kwietnia o godzinie 11:00.

Dodaj komentarz