Terminarz

RUNDA JESIENNA
I kolejka
KS Dąbrówki 2:1 Czarni Kraczkowa 2018-08-19 14:00
Dynovia Dynów 2:2 Stal Łańcut 2018-08-19 17:00
Wisłok Czarna 2:0 Iskra Jawornik Polski 2018-08-19 14:00
Szarotka Rogóżno 2:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2018-08-19 17:00
Start Brzóza Stadnicka 3:0 Jawor Krzemienica 2018-08-18 16:00
LKS Wola Dalsza 3:1 Leśna Wólka Podleśna 2018-08-19 15:00
Zorza Trzeboś 0:4 (wo.) Tatyna Dylągówka 2018-08-19 16:00
na boisku 2:4, brak wymaganej liczby zawodników młodzieżowych w zespole gospodarzy
II kolejka
Czarni Kraczkowa 1:4 LKS Wola Dalsza 2018-08-25 17:00
Stal Łańcut 5:0 Tatyna Dylągówka 2018-08-26 17:00
Leśna Wólka Podleśna 0:3 Zorza Trzeboś 2018-08-26 14:00
Jawor Krzemienica 0:1 KS Dąbrówki 2018-08-25 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:3 Start Brzóza Stadnicka 2018-08-25 17:00
Iskra Jawornik Polski 1:1 Szarotka Rogóżno 2018-08-26 17:00
Dynovia Dynów 4:2 Wisłok Czarna 2018-08-26 17:00
III kolejka
Zorza Trzeboś 8:1 Czarni Kraczkowa 2018-09-02 16:00
Wisłok Czarna 3:2 Stal Łańcut 2018-09-02 17:00
Start Brzóza Stadnicka 1:0 Iskra Jawornik Polski 2018-09-02 17:00
Szarotka Rogóżno 1:4 Dynovia Dynów 2018-09-02 11:00
KS Dąbrówki 2:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2018-09-01 16:00
LKS Wola Dalsza 1:1  Jawor Krzemienica 2018-09-02 17:00
Tatyna Dylągówka 3:2  Leśna Wólka Podleśna 2018-09-02 12:00
IV kolejka
Czarni Kraczkowa 4:4 Tatyna Dylągówka 2018-09-07 17:00
Stal Łańcut 7:1 Leśna Wólka Podleśna 2018-09-09 16:00
Jawor Krzemienica 3:1 Zorza Trzeboś 2018-09-08 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:4 LKS Wola Dalsza 2018-09-08 16:00
Iskra Jawornik Polski 2:2 KS Dąbrówki 2018-09-09 17:00
Dynovia Dynów 2:2 Start Brzóza Stadnicka 2018-09-09 17:00
Wisłok Czarna 5:1 Szarotka Rogóżno 2018-09-09 14:00
V kolejka
Leśna Wólka Podleśna 2:2 Czarni Kraczkowa 2018-09-16 14:00
Szarotka Rogóżno 2:7 Stal Łańcut 2018-09-16 11:00
Start Brzóza Stadnicka 1:4 Wisłok Czarna 2018-09-15 16:00
KS Dąbrówki 3:1 Dynovia Dynów 2018-09-16 14:00
LKS Wola Dalsza 3:0 (wo.) Iskra Jawornik Polski 2018-09-15 16:00
na boisku 2:2, udział nieuprawnionego zawodnika w zespole gości
Zorza Trzeboś 4:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2018-09-16 16:00
Tatyna Dylągówka 3:2 Jawor Krzemienica 2018-09-16 12:00
VI kolejka
Stal Łańcut 3:0 Czarni Kraczkowa 2018-09-23 16:00
Jawor Krzemienica 2:2 Leśna Wólka Podleśna 2018-09-22 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:1 Tatyna Dylągówka 2018-09-22 16:00
Iskra Jawornik Polski 0:1 Zorza Trzeboś 2018-09-23 16:00
Dynovia Dynów 3:0 LKS Wola Dalsza 2018-09-23 17:00
Wisłok Czarna 2:0 KS Dąbrówki 2018-09-23 16:00
Szarotka Rogóżno 2:1 Start Brzóza Stadnicka 2018-09-22 16:00
VII kolejka
Czarni Kraczkowa 3:0 (wo.) Jawor Krzemienica 2018-09-30 11:00
na boisku 2:3, udział nieuprawnionego zawodnika w zespole gości
Start Brzóza Stadnicka 0:1 Stal Łańcut 2018-09-29 16:00
KS Dąbrówki 0:1 Szarotka Rogóżno 2018-09-30 14:00
LKS Wola Dalsza 0:1 Wisłok Czarna 2018-09-30 15:00
Zorza Trzeboś 4:2 Dynovia Dynów 2018-09-30 16:00
Tatyna Dylągówka 2:2 Iskra Jawornik Polski 2018-09-30 12:00
Leśna Wólka Podleśna 0:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2018-09-30 14:00
VIII kolejka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:1 Czarni Kraczkowa 2018-10-06 16:00
Stal Łańcut 7:2 Jawor Krzemienica 2018-10-07 15:00
Iskra Jawornik Polski 3:1 Leśna Wólka Podleśna 2018-10-07 16:00
Dynovia Dynów 3:1 Tatyna Dylągówka 2018-10-07 16:00
Wisłok Czarna 6:0 Zorza Trzeboś 2018-10-07 14:00
Szarotka Rogóżno 1:3 LKS Wola Dalsza 2018-10-07 11:00
Start Brzóza Stadnicka 4:3 KS Dąbrówki 2018-10-06 15:00
IX kolejka
Czarni Kraczkowa 3:2 Iskra Jawornik Polski 2018-10-13 15:30
KS Dąbrówki 1:3 Stal Łańcut 2018-10-14 14:00
Zorza Trzeboś 1:1 Szarotka Rogóżno 2018-10-14 15:00
Tatyna Dylągówka 1:4 Wisłok Czarna 2018-10-14 12:00
Leśna Wólka Podleśna 2:4 Dynovia Dynów 2018-10-14 14:00
LKS Wola Dalsza 1:4 Start Brzóza Stadnicka 2018-10-14 15:00
Jawor Krzemienica 5:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2018-10-14 14:00
X kolejka
Dynovia Dynów 5:1 Czarni Kraczkowa 2018-10-21 15:00
Stal Łańcut 2:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2018-10-21 15:00
Iskra Jawornik Polski 2:2 Jawor Krzemienica 2018-10-21 15:00
Wisłok Czarna 4:0 Leśna Wólka Podleśna 2018-10-21 14:00
Szarotka Rogóżno 1:1 Tatyna Dylągówka 2018-10-21 11:00
Start Brzóza Stadnicka 3:2 Zorza Trzeboś 2018-10-21 15:00
KS Dąbrówki 0:2 LKS Wola Dalsza 2018-10-21 14:00
XI kolejka
 Czarni Kraczkowa 1:5 Wisłok Czarna 2018-10-27 15:00
LKS Wola Dalsza 0:2 Stal Łańcut 2018-10-28 14:00
Zorza Trzeboś 4:0 KS Dąbrówki 2018-10-28 14:30
Tatyna Dylągówka 0:3 Start Brzóza Stadnicka 2018-10-28 14:00
Leśna Wólka Podleśna 4:1 Szarotka Rogóżno 2018-10-27 14:00
Jawor Krzemienica 1:2 Dynovia Dynów 2018-10-28 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:1 Iskra Jawornik Polski 2018-10-27 15:00
XII kolejka
Szarotka Rogóżno 3:0 Czarni Kraczkowa 2018-11-04 15:00
Stal Łańcut 1:3 Iskra Jawornik Polski 2018-11-04 14:00
Dynovia Dynów 7:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2018-11-04 14:00
Wisłok Czarna 4:2 Jawor Krzemienica 2018-11-04 14:00
Start Brzóza Stadnicka 1:1 Leśna Wólka Podleśna 2018-11-03 14:00
KS Dąbrówki 2:4 Tatyna Dylągówka 2018-11-04 14:00
LKS Wola Dalsza 3:1 Zorza Trzeboś 2018-11-04 15:00
XIII kolejka
Czarni Kraczkowa 1:3 Start Brzóza Stadnicka 2018-11-10 14:00
Zorza Trzeboś 4:1 Stal Łańcut 2018-11-10 14:00
Tatyna Dylągówka 3:1 LKS Wola Dalsza 2018-11-11 12:00
Leśna Wólka Podleśna 1:2 KS Dąbrówki 2018-11-10 14:00
Jawor Krzemienica 2:2 Szarotka Rogóżno 2018-11-11 13:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:0 Wisłok Czarna 2018-11-10 14:00
Iskra Jawornik Polski 0:3 Dynovia Dynów 2018-11-10 11:00
RUNDA WIOSENNA
XIV kolejka
Czarni Kraczkowa 1:4 KS Dąbrówki 2019-03-31 11:00
Stal Łańcut 2:0 Dynovia Dynów 2019-03-30 16:00
Iskra Jawornik Polski 0:2 Wisłok Czarna 2019-03-31 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:0 Szarotka Rogóżno 2019-03-31 13:00
Jawor Krzemienica 1:2 Start Brzóza Stadnicka 2019-03-31 14:00
Leśna Wólka Podleśna 1:0 LKS Wola Dalsza 2019-03-30 16:00
Tatyna Dylągówka 1:3 Zorza Trzeboś 2019-03-31 12:00
XV kolejka
LKS Wola Dalsza 1:0 Czarni Kraczkowa 2019-04-06 16:00
Tatyna Dylągówka 0:5 Stal Łańcut 2019-04-07 12:00
Zorza Trzeboś 2:1 Leśna Wólka Podleśna 2019-04-07 14:00
KS Dąbrówki 1:1 Jawor Krzemienica 2019-04-07 14:00
Start Brzóza Stadnicka 1:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2019-04-07 16:00
Szarotka Rogóżno 1:0 Iskra Jawornik Polski 2019-04-06 14:00
Wisłok Czarna 1:1 Dynovia Dynów 2019-04-07 11:00
XVI kolejka
Czarni Kraczkowa 2:4 Zorza Trzeboś 2019-04-13 17:00
Stal Łańcut 1:4 Wisłok Czarna 2019-04-13 16:00
Iskra Jawornik Polski 1:1 Start Brzóza Stadnicka 2019-04-14 14:00
Dynovia Dynów 2:4 Szarotka Rogóżno 2019-04-14 16:00
KS Dąbrówki 1:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2019-04-13 16:30
Jawor Krzemienica 2:4 LKS Wola Dalsza 2019-04-14 15:00
Leśna Wólka Podleśna 2:5 Tatyna Dylągówka 2019-04-13 16:00
XVII kolejka
Tatyna Dylągówka 6:0 Czarni Kraczkowa 2019-04-20 11:00
Leśna Wólka Podleśna 0:2 Stal Łańcut 2019-04-20 11:00
Zorza Trzeboś 2:4 Jawor Krzemienica 2019-04-20 14:00
LKS Wola Dalsza 3:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2019-04-20 11:00
KS Dąbrówki 2:1 Iskra Jawornik Polski 2019-04-20 11:00
Start Brzóza Stadnicka 1:1 Dynovia Dynów 2019-04-20 16:00
Szarotka Rogóżno 3:3 Wisłok Czarna 2019-04-20 11:30
XVIII kolejka
Czarni Kraczkowa 1:0 Leśna Wólka Podleśna 2019-04-27 18:00
Stal Łańcut 2:0 Szarotka Rogóżno 2019-04-28 16:00
Wisłok Czarna 3:0 Start Brzóza Stadnicka 2019-04-28 14:00
Dynovia Dynów 0:0 KS Dąbrówki 2019-04-28 17:00
Iskra Jawornik Polski 0:0 LKS Wola Dalsza 2019-04-28 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:0 Zorza Trzeboś 2019-04-27 16:00
Jawor Krzemienica 5:6 Tatyna Dylągówka 2019-04-27 17:00
XIX kolejka
Czarni Kraczkowa 1:5 Stal Łańcut 2019-05-01 11:00
Leśna Wólka Podleśna 0:0 Jawor Krzemienica 2019-05-01 17:00
Tatyna Dylągówka 6:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2019-05-01 17:00
Zorza Trzeboś 0:0 Iskra Jawornik Polski 2019-05-01 17:00
LKS Wola Dalsza 1:1 Dynovia Dynów 2019-05-01 16:00
KS Dąbrówki 0:5 Wisłok Czarna 2019-05-01 14:00
Start Brzóza Stadnicka 2:3 Szarotka Rogóżno 2019-05-01 18:00
XX kolejka
Jawor Krzemienica 0:2 Czarni Kraczkowa 2019-05-04 17:00
Stal Łańcut 6:0 Start Brzóza Stadnicka 2019-05-05 16:00
Szarotka Rogóżno 1:1 KS Dąbrówki 2019-05-05 11:30
Wisłok Czarna 4:0 LKS Wola Dalsza 2019-05-05 14:00
Dynovia Dynów 4:1 Zorza Trzeboś 2019-05-05 17:00
Iskra Jawornik Polski 1:1 Tatyna Dylągówka 2019-05-05 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:0
(wo.)
Leśna Wólka Podleśna 2019-05-05 16:00
goście nie dojechali
XXI kolejka
Czarni Kraczkowa 2:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2019-05-11 18:00
Jawor Krzemienica 1:3 Stal Łańcut 2019-05-12 16:00
Leśna Wólka Podleśna 0:2 Iskra Jawornik Polski 2019-05-11 16:00
Tatyna Dylągówka 4:0 (wo.) Dynovia Dynów 2019-05-12 12:00
na boisku 4:5, udział nieuprawnionego zawodnika w zespole gości
Zorza Trzeboś 1:3 Wisłok Czarna 2019-05-11 17:00
LKS Wola Dalsza 2:2 Szarotka Rogóżno 2019-05-12 16:00
KS Dąbrówki 3:2 Start Brzóza Stadnicka 2019-05-12 14:00
XXII kolejka
Iskra Jawornik Polski 4:3 Czarni Kraczkowa 2019-05-19 14:00
Stal Łańcut 1:0 KS Dąbrówki 2019-05-19 17:00
Szarotka Rogóżno 1:0 Zorza Trzeboś 2019-05-19 11:30
Wisłok Czarna 2:1 Tatyna Dylągówka 2019-05-19 14:00
Dynovia Dynów 3:2 Leśna Wólka Podleśna 2019-05-19 17:00
Start Brzóza Stadnicka 0:1 LKS Wola Dalsza 2019-05-19 18:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:0 Jawor Krzemienica 2019-05-18 16:00
XXIII kolejka
Czarni Kraczkowa 1:6 Dynovia Dynów 2019-06-05 18:30
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:8 Stal Łańcut 2019-06-12 18:00
Jawor Krzemienica 2:1 Iskra Jawornik Polski 2019-05-26 17:00
Leśna Wólka Podleśna 1:3 Wisłok Czarna 2019-05-25 17:00
Tatyna Dylągówka 2:4 Szarotka Rogóżno 2019-05-26 12:00
Zorza Trzeboś 5:2 Start Brzóza Stadnicka 2019-05-26 16:00
LKS Wola Dalsza 0:1 KS Dąbrówki 2019-05-26 17:00
XXIV kolejka
Wisłok Czarna 8:0 Czarni Kraczkowa 2019-06-01 14:00
Stal Łańcut 3:0 LKS Wola Dalsza 2019-06-01 17:00
KS Dąbrówki 3:1 Zorza Trzeboś 2019-06-01 17:00
Start Brzóza Stadnicka 2:4 Tatyna Dylągówka 2019-06-02 12:30
Szarotka Rogóżno 11:1 Leśna Wólka Podleśna 2019-06-01 14:00
Dynovia Dynów 2:0 Jawor Krzemienica 2019-06-02 17:00
Iskra Jawornik Polski 1:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2019-06-02 14:00
XXV kolejka
Czarni Kraczkowa 0:3 Szarotka Rogóżno 2019-06-08 18:30
Iskra Jawornik Polski 0:3 Stal Łańcut 2019-06-09 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:1 Dynovia Dynów 2019-06-08 16:00
Jawor Krzemienica 0:6 Wisłok Czarna 2019-06-09 17:00
Leśna Wólka Podleśna 1:5 Start Brzóza Stadnicka 2019-06-08 17:00
Tatyna Dylągówka 1:4 KS Dąbrówki 2019-06-09 12:00
Zorza Trzeboś 4:0 LKS Wola Dalsza 2019-06-09 16:00
XXVI kolejka16
Start Brzóza Stadnicka : Czarni Kraczkowa 2019-06-16 11:00
Stal Łańcut : Zorza Trzeboś 2019-06-14 18:00
LKS Wola Dalsza : Tatyna Dylągówka 2019-06-16 11:00
KS Dąbrówki : Leśna Wólka Podleśna 2019-06-16 11:00
Szarotka Rogóżno : Jawor Krzemienica 2019-06-16 11:00
Wisłok Czarna : Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2019-06-16 11:00
Dynovia Dynów : Iskra Jawornik Polski 2019-06-16 11:00