Terminarz

 

RUNDA JESIENNA
I kolejka
Pauza: Orzeł Wysoka
Czarni Kraczkowa 2:2 Jawor Krzemienica 2017-08-20  11:00
Markovia Markowa 1:5 Rzemieślnik Strażów 2017-08-20  17:00
Głuchowianka Głuchów 3:1 LKS Tarnawka 2017-08-20  18:00
Polonia Hyżne 2:3 Pogórze Husów 2017-08-20  17:00
Szik Wola Rafałowska 7:0 HALO Hyżne 2017-08-20  11:00
w Handzlówce
Orzeł Harta 2:0 Arka Albigowa 2017-08-20  13:00
II kolejka
Pauza: Orzeł Harta
LKS Tarnawka 3:5 Czarni Kraczkowa 2017-08-27 14:00
HALO Hyżne 0:1 Pogórze Husów 2017-08-27 18:00
Arka Albigowa 5:2 Polonia Hyżne 2017-08-27 17:00
Jawor Krzemienica 1:0 Orzeł Wysoka 2017-08-27 16:00
Rzemieślnik Strażów 4:1 Głuchowianka Głuchów 2017-08-27 14:00
Szik Wola Rafałowska 3:1 Markovia Markowa 2017-08-27 11:00
w Handzlówce
III kolejka
Pauza: Polonia Hyżne
Czarni Kraczkowa 1:3 Rzemieślnik Strażów 2017-09-03 11:00
Markovia Markowa 3:1 HALO Hyżne 2017-09-03 16:00
Głuchowianka Głuchów 0:2 Szik Wola Rafałowska 2017-09-03 14:00
Orzeł Wysoka 1:4 LKS Tarnawka 2017-09-03 14:00
Orzeł Harta 1:5 Jawor Krzemienica 2017-09-03 16:00
Pogórze Husów 2:5 Arka Albigowa 2017-09-03 12:00
IV kolejka
Pauza: Pogórze Husów
Szik Wola Rafałowska 1:4 Czarni Kraczkowa 2017-09-10 11:00
w Handzlówce
HALO Hyżne 2:6 Arka Albigowa 2017-09-10 17:00
Jawor Krzemienica 2:1 Polonia Hyżne 2017-09-10 16:00
LKS Tarnawka 2:0 Orzeł Harta 2017-09-10 14:00
Rzemieślnik Strażów 4:1 Orzeł Wysoka 2017-09-10 14:00
Markovia Markowa 3:0 Głuchowianka Głuchów 2017-09-10 14:00
V kolejka
Pauza: Arka Albigowa
Czarni Kraczkowa 1:3 Markovia Markowa 2017-09-15 16:30
Głuchowianka Głuchów 0:1 HALO Hyżne 2017-09-17 16:00
Orzeł Wysoka 3:2 Szik Wola Rafałowska 2017-09-17 14:00
Rzemieślnik Strażów 1:3 Orzeł Harta 2017-09-17 14:00
w Strażowie, Orzeł Harta gospodarzem
Polonia Hyżne 1:3 LKS Tarnawka 2017-09-17 16:00
Pogórze Husów 0:1 Jawor Krzemienica 2017-09-17 12:00
VI kolejka
Pauza: HALO Hyżne
Głuchowianka Głuchów 1:3 Czarni Kraczkowa 2017-09-24 14:00
Rzemieślnik Strażów 6:3 Polonia Hyżne 2017-09-24 14:00
Jawor Krzemienica 3:2 Arka Albigowa 2017-09-24 16:00
LKS Tarnawka 2:2 Pogórze Husów 2017-09-24 14:00
Markovia Markowa 1:2 Orzeł Wysoka 2017-09-24 14:00
Szik Wola Rafałowska 0:1 Orzeł Harta 2017-09-24 16:30
w Handzlówce
VII kolejka
Pauza: Jawor Krzemienica
Czarni Kraczkowa 4:1 HALO Hyżne 2017-10-01 11:00
Polonia Hyżne 1:2 Szik Wola Rafałowska 2017-10-01 12:00
Orzeł Harta 6:0 Markovia Markowa 2017-10-01 13:00
Orzeł Wysoka 0:0 Głuchowianka Głuchów 2017-10-01 14:00
Arka Albigowa 1:1 LKS Tarnawka 2017-10-01 15:00
Pogórze Husów 0:0 Rzemieślnik Strażów 2017-10-01 15:00
VIII kolejka
Pauza: LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 3:2 Orzeł Wysoka 2017-10-08 11:00
w Wysokiej, Czarni Kraczkowa gospodarzem
Rzemieślnik Strażów 4:2 Arka Albigowa 2017-10-08 14:00
HALO Hyżne 1:4 Jawor Krzemienica 2017-10-08 11:00
Markovia Markowa 0:3 (wo) Polonia Hyżne 2017-10-08 14:00
Markovia Markowa nie stawiła sie na meczu
Głuchowianka Głuchów 0:1 Orzeł Harta 2017-10-08 14:00
Szik Wola Rafałowska 0:3 Pogórze Husów 2017-10-08 11:00
w Handzlówce
IX kolejka
Pauza: Rzemieślnik Strażów
Orzeł Harta 3:1 Czarni Kraczkowa 2017-10-15 13:00
Arka Albigowa 3:3 Szik Wola Rafałowska 2017-10-15 15:00
Orzeł Wysoka 2:1 HALO Hyżne 2017-10-15 14:00
Polonia Hyżne 0:1 Głuchowianka Głuchów 2017-10-15 12:00
Jawor Krzemienica 7:0 LKS Tarnawka 2017-10-15 15:00
Pogórze Husów 7:2 Markovia Markowa 2017-10-15 12:00
X kolejka
Pauza: Szik Wola Rafałowska
Czarni Kraczkowa 1:0 Polonia Hyżne 2017-10-22 11:00
Rzemieślnik Strażów 1:3 Jawor Krzemienica 2017-10-22 14:00
Głuchowianka Głuchów 3:4 Pogórze Husów 2017-10-22 14:00
HALO Hyżne 1:0 LKS Tarnawka 2017-10-22 11:00
Markovia Markowa 1:1 Arka Albigowa 2017-10-22 14:00
Orzeł Wysoka 0:2 Orzeł Harta 2017-10-22 14:00
XI kolejka
Pauza: Markovia Markowa
Pogórze Husów 0:3 Czarni Kraczkowa 2017-10-29 12:00
Orzeł Harta 2:2 HALO Hyżne 2017-10-29 13:00
Jawor Krzemienica 3:1 Szik Wola Rafałowska 2017-11-19 13:00
Polonia Hyżne 1:4 Orzeł Wysoka 2018-04-18 17:00
Arka Albigowa 5:2 Głuchowianka Głuchów 2017-11-19 13:00
LKS Tarnawka 3:1 Rzemieślnik Strażów 2017-10-29 14:00
XII kolejka
Pauza: Głuchowianka Głuchów
Czarni Kraczkowa 2:4 Arka Albigowa 2017-11-05 12:00
w Albigowej, Czarni Kraczkowa gospodarzem
Szik Wola Rafałowska 2:2 LKS Tarnawka 2017-11-05 11:00
Markovia Markowa 1:2 Jawor Krzemienica 2017-11-05 14:00
Orzeł Wysoka 0:1 Pogórze Husów 2017-11-05 14:00
HALO Hyżne 1:2 Rzemieślnik Strażów 2017-11-05 14:00
Orzeł Harta 1:0 Polonia Hyżne 2017-11-05 13:00
XIII kolejka
Pauza: Czarni Kraczkowa
Polonia Hyżne 0:0 HALO Hyżne 2017-11-12 12:00
Pogórze Husów 3:5 Orzeł Harta 2017-11-12 12:00
Arka Albigowa 2:1 Orzeł Wysoka 2017-11-12 14:00
Jawor Krzemienica 4:0 Głuchowianka Głuchów 2017-11-12 14:00
LKS Tarnawka 5:3 Markovia Markowa 2017-11-12 14:00
Rzemieślnik Strażów 0:1 Szik Wola Rafałowska 2017-11-12 14:00
RUNDA JESIENNA
XIV kolejka
Pauza: Orzeł Wysoka
Jawor Krzemienica 2:3 Czarni Kraczkowa 2018-03-31 11:00
w Hucisku
Rzemieślnik Strażów : Markovia Markowa 2018-05-31 17:00
LKS Tarnawka 3:1 Głuchowianka Głuchów 2018-03-31 14:00
Pogórze Husów 3:0 Polonia Hyżne 2018-03-31 13:00
HALO Hyżne : Szik Wola Rafałowska 2018-05-31 17:00
Arka Albigowa 5:3 Orzeł Harta 2018-03-31 11:00
XV kolejka
Pauza: Orzeł Harta
Czarni Kraczkowa 0:1 LKS Tarnawka 2018-04-08 11:00
Pogórze Husów 7:6 HALO Hyżne 2018-04-08 12:00
Polonia Hyżne 0:7 Arka Albigowa 2018-04-08 12:00
Orzeł Wysoka 0:2 Jawor Krzemienica 2018-04-08 11:30
Głuchowianka Głuchów (wo) 3:0 Rzemieślnik Strażów 2018-04-08 14:00
na boisku 2:5, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Markovia Markowa 2:2 Szik Wola Rafałowska 2018-04-08 14:00
XVI kolejka
Pauza: Polonia Hyżne
Rzemieślnik Strażów 1:3 Czarni Kraczkowa 2018-04-15 14:00
HALO Hyżne 2:1 Markovia Markowa 2018-04-15 15:00
Szik Wola Rafałowska 1:1 Głuchowianka Głuchów 2018-04-15 11:00
w Handzlówce
LKS Tarnawka 0:1 Orzeł Wysoka 2018-04-15 11:00
Jawor Krzemienica 2:0 Orzeł Harta 2018-04-15 14:00
Arka Albigowa 2:2 Pogórze Husów 2018-04-15 17:00
XVII kolejka
Pauza: Pogórze Husów
Czarni Kraczkowa : Szik Wola Rafałowska 2018-04-22 11:00
Arka Albigowa : HALO Hyżne 2018-04-21 17:00
Polonia Hyżne : Jawor Krzemienica 2018-04-22 14:00
Orzeł Harta : LKS Tarnawka 2018-04-22 13:00
Orzeł Wysoka : Rzemieślnik Strażów 2018-04-22 11:30
Głuchowianka Głuchów : Markovia Markowa 2018-04-22  17:00
XVIII kolejka
Pauza: Arka Albigowa
Markovia Markowa : Czarni Kraczkowa 2018-04-29 14:00
HALO Hyżne : Głuchowianka Głuchów 2018-04-28 17:00
Szik Wola Rafałowska : Orzeł Wysoka 2018-04-29 17:00
w Handzlówce
 Orzeł Harta : Rzemieślnik Strażów 2018-04-29 13:00
LKS Tarnawka : Polonia Hyżne 2018-04-29 13:00
Jawor Krzemienica : Pogórze Husów 2018-04-29 14:00
XIX kolejka
Pauza: HALO Hyżne    
Czarni Kraczkowa : Głuchowianka Głuchów 2018-05-03 11:00
Polonia Hyżne : Rzemieślnik Strażów 2018-05-03 12:00
Arka Albigowa : Jawor Krzemienica 2018-05-03 14:00
Pogórze Husów : LKS Tarnawka 2018-05-03 13:00
Orzeł Wysoka : Markovia Markowa 2018-05-03 11:30
Orzeł Harta : Szik Wola Rafałowska 2018-05-03 14:00
XX kolejka
Pauza: Jawor Krzemienica
HALO Hyżne : Czarni Kraczkowa 2018-05-06 14:00
Szik Wola Rafałowska : Polonia Hyżne 2018-05-06 11:00
w Handzlówce
Markovia Markowa : Orzeł Harta 2018-05-06 14:00
Głuchowianka Głuchów : Orzeł Wysoka 2018-05-06 14:00
LKS Tarnawka : Arka Albigowa 2018-05-06 11:00
Rzemieślnik Strażów : Pogórze Husów 2018-05-06 14:00
XXI kolejka
Pauza: LKS Tarnawka
Orzeł Wysoka : Czarni Kraczkowa 2018-05-13 11:30
Arka Albigowa : Rzemieślnik Strażów 2018-05-13 17:00
Jawor Krzemienica : HALO Hyżne 2018-05-13 16:00
Polonia Hyżne : Markovia Markowa 2018-05-13 14:00
Orzeł Harta : Głuchowianka Głuchów 2018-05-13 13:00
Pogórze Husów : Szik Wola Rafałowska 2018-05-13 12:00
XXII kolejka
Pauza: Rzemieślnik Strażów
Czarni Kraczkowa : Orzeł Harta 2018-05-20 11:00
Szik Wola Rafałowska : Arka Albigowa 2018-05-20 11:00
w Handzlówce
HALO Hyżne : Orzeł Wysoka 2018-05-20 14:00
Głuchowianka Głuchów : Polonia Hyżne 2018-05-20 14:00
LKS Tarnawka : Jawor Krzemienica 2018-05-20 11:00
Markovia Markowa : Pogórze Husów 2018-05-20 14:00
XXIII kolejka
Pauza: Szik Wola Rafałowska
Polonia Hyżne : Czarni Kraczkowa 2018-05-27 14:00
Jawor Krzemienica : Rzemieślnik Strażów 2018-05-27 16:00
Pogórze Husów : Głuchowianka Głuchów 2018-05-27 12:00
LKS Tarnawka : HALO Hyżne 2018-05-27 11:00
Arka Albigowa : Markovia Markowa 2018-05-27 17:00
Orzeł Harta : Orzeł Wysoka 2018-05-27 13:00
XIV kolejka
Pauza: Markovia Markowa
Czarni Kraczkowa : Pogórze Husów 2018-06-03 11:00
HALO Hyżne : Orzeł Harta 2018-06-03 14:00
Szik Wola Rafałowska : Jawor Krzemienica 2018-06-03 11:00
w Handzlówce
Orzeł Wysoka : Polonia Hyżne 2018-06-03 11:30
Głuchowianka Głuchów : Arka Albigowa 2018-06-03 14:00
Rzemieślnik Strażów : LKS Tarnawka 2018-06-03 14:00
XXV kolejka
Pauza: Głuchowianka Głuchów
Arka Albigowa : Czarni Kraczkowa 2018-06-10 17:00
LKS Tarnawka : Szik Wola Rafałowska 2018-06-10 11:00
Jawor Krzemienica : Markovia Markowa 2018-06-10 16:00
Pogórze Husów : Orzeł Wysoka 2018-06-10 12:00
Rzemieślnik Strażów : HALO Hyżne 2018-06-10 11:00
Polonia Hyżne : Orzeł Harta 2018-06-10 14:00
XXVI kolejka
Pauza: Czarni Kraczkowa
HALO Hyżne : Polonia Hyżne 2018-06-17 14:00
Orzeł Harta : Pogórze Husów 2018-06-17 14:00
Orzeł Wysoka : Arka Albigowa 2018-06-17 14:00
Głuchowianka Głuchów : Jawor Krzemienica 2018-06-17 14:00
Markovia Markowa : LKS Tarnawka 2018-06-17 14:00
Szik Wola Rafałowska : Rzemieślnik Strażów 2018-06-17 14:00
w Handzlówce