Terminarz seniorzy 2021 2022

RUNDA JESIENNA

I kolejka
Pauza: Arka Albigowa
Jawor Krzemienica 2:2 Polonia Hyżne 22 sierpnia, 14:00
Orzeł Wysoka 6:0 Iskra II Jawornik Polski 22 sierpnia, 12:00
Czarni Kraczkowa 0:2 Galicja Chmielnik 22 sierpnia, 13:00
Pogórze Bachórz 1:2 Dąb Kosina 22 sierpnia, 11:00
HALO Hyżne 1:2 Orzeł Harta 22 sierpnia, 17:00
II kolejka
Pauza: Czarni Kraczkowa
Polonia Hyżne 4:3 Orzeł Harta 29 sierpnia, 14:00
Dąb Kosina 3:0 HALO Hyżne 28 sierpnia, 17:00
Pogórze Bachórz 0:6 Galicja Chmielnik 15 września, 17:00
Iskra II Jawornik Polski 1:3 Arka Albigowa 15 września, 17:00
Jawor Krzemienica 4:1 Orzeł Wysoka 29 sierpnia, 16:00
III kolejka
Pauza: Pogórze Bachórz
Orzeł Wysoka 4:1 Polonia Hyżne 5 września, 12:00
Arka Albigowa 0:1 Jawor Krzemienica 5 września, 14:00
Czarni Kraczkowa 2:2 Iskra II Jawornik Polski 5 września, 11:00
HALO Hyżne 1:4 Galicja Chmielnik 5 września, 17:00
Orzeł Harta 1:2 Dąb Kosina 5 września, 14:00
IV kolejka
Pauza: HALO Hyżne
Polonia Hyżne 5:1 Dąb Kosina 12 września, 12:00
Orzeł Harta 0:2 Galicja Chmielnik 12 września, 14:00
Iskra II Jawornik Polski 3:2 Pogórze Bachórz 12 września, 12:00
Jawor Krzemienica 1:0 Czarni Kraczkowa 12 września, 11:00
Orzeł Wysoka 2:3 Arka Albigowa 12 września, 16:00
V kolejka
Pauza: Orzeł Harta
Arka Albigowa 0:1 Polonia Hyżne 19 września, 14:00
Czarni Kraczkowa 1:0 Orzeł Wysoka 19 września, 14:00
w Wysokiej
Pogórze Bachórz 1:3 Jawor Krzemienica 19 września, 11:00
HALO Hyżne 1:1 Iskra II Jawornik Polski 29 września, 16:00
Dąb Kosina 3:2 Galicja Chmielnik 23 września, 19:00
w Nowej Wsi
VI kolejka
Pauza: Dąb Kosina
Polonia Hyżne 0:4 Galicja Chmielnik 26 września, 12:00
Iskra II Jawornik Polski 0:2 Orzeł Harta 26 września, 14:00
Jawor Krzemienica 0:0 HALO Hyżne 26 września, 16:00
Orzeł Wysoka 3:4 Pogórze Bachórz 26 września, 12:00
Arka Albigowa 0:1 Czarni Kraczkowa 26 września, 14:00
VII kolejka
Pauza: Galicja Chmielnik
Czarni Kraczkowa 1:1 Polonia Hyżne 3 października, 11:00
Pogórze Bachórz 0:3 Arka Albigowa 3 października, 11:00
HALO Hyżne 3:5 Orzeł Wysoka 3 października, 16:30
Orzeł Harta 1:2 Jawor Krzemienica 3 października, 14:00
Dąb Kosina 3:1 Iskra II Jawornik Polski 3 października, 14:00
VIII kolejka
Pauza: Polonia Hyżne
Iskra II Jawornik Polski 0:1 Galicja Chmielnik 10 października, 14:00
Jawor Krzemienica 2:0 Dąb Kosina 10 października, 14:00
Orzeł Wysoka 2:3 Orzeł Harta 10 października, 12:00
Arka Albigowa 0:0 HALO Hyżne 10 października, 14:00
Czarni Kraczkowa 3:1 Pogórze Bachórz 10 października, 11:00
IX kolejka
Pauza: Iskra II Jawornik Polski
Pogórze Bachórz 1:1 Polonia Hyżne 17 października, 11:00
HALO Hyżne 0:0 Czarni Kraczkowa 17 października, 14:00
Orzeł Harta 1:3 Arka Albigowa 17 października, 14:00
Dąb Kosina 1:1 Orzeł Wysoka 17 października, 14:00
Jawor Krzemienica 0:4 Galicja Chmielnik 17 października, 14:00
X kolejka
Pauza: Jawor Krzemienica
Polonia Hyżne 1:0 Iskra II Jawornik Polski 24 października, 12:00
Orzeł Wysoka 1:6 Galicja Chmielnik 24 października, 12:00
Arka Albigowa 2:1 Dąb Kosina 24 października, 14:00
Czarni Kraczkowa 1:3 Orzeł Harta 24 października, 11:00
Pogórze Bachórz 3:2 HALO Hyżne 24 października, 11:00
XI kolejka
Pauza: Orzeł Wysoka
HALO Hyżne 3:0 Polonia Hyżne 31 października, 14:00
Orzeł Harta 0:2 Pogórze Bachórz 31 października, 14:00
Dąb Kosina 1:2 Czarni Kraczkowa 31 października, 14:00
Arka Albigowa 1:6 Galicja Chmielnik 31 października, 11:00
Iskra II Jawornik Polski 0:3 Jawor Krzemienica 31 października, 14:00

RUNDA WIOSENNA

XII kolejka
Pauza: Arka Albigowa
Polonia Hyżne 2:2 Jawor Krzemienica 26 marca, 15:30
Iskra II Jawornik Polski 2:2 Orzeł Wysoka 27 marca, 11:00
Galicja Chmielnik 4:2 Czarni Kraczkowa 27 marca, 12:00
w Kraczkowej
Dąb Kosina 1:0 Pogórze Bachórz 27 marca, 14:00
Orzeł Harta 3:2 HALO Hyżne 27 marca, 14:00
XIII kolejka
Pauza: Czarni Kraczkowa
Orzeł Harta 4:0 Polonia Hyżne 16 kwietnia, 11:00
HALO Hyżne 1:0 Dąb Kosina 16 kwietnia, 14:00
Galicja Chmielnik 4:0 Pogórze Bachórz 16 kwietnia, 16:00
w Bachórzu
Arka Albigowa 0:0 Iskra II Jawornik Polski 21 kwietnia, 17:00
Orzeł Wysoka 0:4 Jawor Krzemienica 3 maja, 14:00
XIV kolejka
Pauza: Pogórze Bachórz
Polonia Hyżne 4:0 (wo) Orzeł Wysoka 10 kwietnia, 12:00
na boisku 4:1
Jawor Krzemienica 0:1 Arka Albigowa 10 kwietnia, 15:00
Iskra II Jawornik Polski 2:1 Czarni Kraczkowa 16 kwietnia, 10:00
w Kraczkowej
Galicja Chmielnik 5:0 HALO Hyżne 10 kwietnia, 14:00
w Hyżnem
Dąb Kosina 3:2 Orzeł Harta 10 kwietnia, 14:00
XV kolejka
Pauza: HALO Hyżne
Dąb Kosina 4:1 Polonia Hyżne 24 kwietnia, 14:00
Galicja Chmielnik 7:2 Orzeł Harta 24 kwietnia, 12:00
w Harcie
Pogórze Bachórz 0:0 Iskra II Jawornik Polski 24 kwietnia, 11:00
Czarni Kraczkowa 1:0 Jawor Krzemienica 24 kwietnia, 12:00
Arka Albigowa 0:0 Orzeł Wysoka 24 kwietnia, 14:00
XVI kolejka
Pauza: Orzeł Harta
Polonia Hyżne 2:5 Arka Albigowa 1 maja, 12:00
Orzeł Wysoka 1:1 Czarni Kraczkowa 30 kwietnia, 15:00
Jawor Krzemienica 2:0 Pogórze Bachórz 1 maja, 15:00
Iskra II Jawornik Polski 0:1 HALO Hyżne 1 maja, 11:00
Galicja Chmielnik 4:1 Dąb Kosina 1 maja, 12:00
w Kosinie
XVII kolejka
Pauza: Dąb Kosina
Galicja Chmielnik 5:1 Polonia Hyżne 8 maja, 12:00
w Borku Starym
Orzeł Harta 0:5 Iskra II Jawornik Polski 8 maja, 14:00
HALO Hyżne 3:2 Jawor Krzemienica 7 maja, 17:00
Pogórze Bachórz 1:2 Orzeł Wysoka 8 maja, 11:00
Czarni Kraczkowa 2:0 Arka Albigowa 8 maja, 14:00
XVIII kolejka
Pauza: Galicja Chmielnik
Polonia Hyżne 4:0 Czarni Kraczkowa 15 maja, 12:00
Arka Albigowa 7:1 Pogórze Bachórz 15 maja, 14:00
Orzeł Wysoka 1:2 HALO Hyżne 15 maja, 11:00
Jawor Krzemienica 1:0 Orzeł Harta 15 maja, 15:00
Iskra II Jawornik Polski 0:3 Dąb Kosina 15 maja, 11:00
XIX kolejka
Pauza: Polonia Hyżne
Galicja Chmielnik 5:3 Iskra II Jawornik Polski 22 maja, 12:00
w Jaworniku Polskim
Dąb Kosina 2:0 Jawor Krzemienica 22 maja, 14:00
Orzeł Harta 1:1 Orzeł Wysoka 22 maja, 14:00
HALO Hyżne 0:1 Arka Albigowa 22 maja, 14:00
Pogórze Bachórz 1:0 Czarni Kraczkowa 22 maja, 11:00
XX kolejka
Pauza: Iskra II Jawornik Polski
Polonia Hyżne : Pogórze Bachórz 29 maja, 14:00
Czarni Kraczkowa : HALO Hyżne 29 maja, 12:00
Arka Albigowa : Orzeł Harta 29 maja, 14:00
Orzeł Wysoka : Dąb Kosina 29 maja, 11:00
Galicja Chmielnik : Jawor Krzemienica 29 maja, 12:00
w Krzemienicy
XXI kolejka
Pauza: Jawor Krzemienica
Iskra II Jawornik Polski : Polonia Hyżne 5 czerwca, 14:00
Galicja Chmielnik : Orzeł Wysoka 5 czerwca, 14:00
w Wysokiej
Dąb Kosina : Arka Albigowa 5 czerwca, 14:00
Orzeł Harta : Czarni Kraczkowa 4 czerwca, 17:30
HALO Hyżne : Pogórze Bachórz 5 czerwca, 14:00
XXII kolejka
Pauza: Orzeł Wysoka
Polonia Hyżne : HALO Hyżne 12 czerwca, 14:00
Pogórze Bachórz : Orzeł Harta 12 czerwca, 14:00
Czarni Kraczkowa : Dąb Kosina 12 czerwca, 14:00
Galicja Chmielnik : Arka Albigowa 12 czerwca, 14:00
w Albigowej
Jawor Krzemienica : Iskra II Jawornik Polski 12 czerwca, 14:00