馃摙 REMIS Z GALICJ膭 鈿笍鈿笍

馃挰 W niedziel臋 Czarni przed w艂asn膮 publiczno艣ci膮 zremisowali z Galicj膮 Chmielnik 4:4. Nasi jako pierwsi obj臋li prowadzenie po strzale Dominika Bartkiewicza lecz to Galicja zesz艂a na przerw膮 prowadz膮c 2:1. Po zmianie stron go艣cie podwy偶szyli prowadzenie na 3:1. Nasi szybko odpowiedzieli kontaktow膮 bramk膮 Igora Ku藕niara. Niestety chwil臋 p贸藕niej by艂o ju偶 4:2 dla go艣ci. W ko艅c贸wce Czarni wyr贸wnali wynik rywalizacji na 4:4 po dw贸ch strza艂ach Arka Sowy. Niestety spotkanie zako艅czy艂o si臋 niesatysfakcjonuj膮cym nas rezultatem 4:4. Dzi臋kujemy licznie zgromadzonym kibicom za wsparcie i wiar臋 w dru偶yn臋 do ostatnich minut. Jeste艣cie najlepsi 馃槉

鈿旓笍 CZARNI KRACZKOWA 4:4 (1:2) GALICJA CHMIELNIK
馃 bramki: 鈿 5′ D.Bartkiewicz, 鈿 76′ I.Ku藕niar, 鈿 90’+1, 鈿 90’+4 A.Sowa
鈾燂笍 Czarni zagrali w sk艂adzie: S.Rejman – K.R贸偶a艅ski (馃攧 57′ R.R贸偶a艅ski), J.Koszela, P.Kunysz, K.Puchalski (馃攧 70′ K.Ziaja) – K.Wawrzaszek, S R贸偶a艅ski, B.Garga艂a, D.Bartkiewicz, A.Sowa – B.Inglot (馃攧 60′ I.Ku藕niar)

Dru偶ynie Galicji dzi臋kujemy 馃 za mecz i 偶yczymy powodzenia.