馃摙 REMIS W WYSOKIEJ 鈿笍鈿笍

馃挰 W niedziel臋 nasi zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Or艂em Wysoka 2:2. Czarni obj臋li prowadzenie w 8 minucie spotkania po trafieniu Bartka Inglota, niespe艂na 10 minut p贸藕niej gospodarze wyr贸wnali po rzucie wolnym. W kolejnych minutach gra toczy艂a si臋 w syzbkiem tempie z jednej do drugiej bramki ale wi臋cej bramek w tej cz臋艣ci gry nie pad艂o. Po zmianie stron nasi mocniej przycisn臋li ale to gospodarze obj臋li prowadzenie wykorzystuj膮c rzut karny. Nasi grali z pe艂nym zaanga偶owaniem do ko艅ca spotkania i w 90 minucie doprowadzili do wyr贸wnania po uderzeniu g艂ow膮 Bartka Garga艂y. Czarni utrzymali prowadzenie w ligowej tabeli i za tydzie艅 w ostatnim spotkaniu zmierz膮 si臋 z Galicj膮 Chmielnik. Ju偶 dzi艣 serdecznie zapraszamy na ten mecz w niedziel臋 o godzinie 14. Gor膮co prosimy o wsparcie w tym meczu – razem wygrajmy ten mecz 馃憡

鈿旓笍 ORZE艁 WYSOKA 2:2 (1:1) CZARNI KRACZKOWA
馃 bramki: 鈿 8′ B.Inglot, 鈿 90′ B.Garga艂a
鈾燂笍 Czarni zagrali w sk艂adzie: S.Rejman – K.R贸偶a艅ski (馃攧 55′ A.Sowa) J.Koszela, P.Kunysz, R.R贸偶a艅ski – K.Wawrzaszek, S R贸偶a艅ski, (馃攧 87′ I.Ku藕niar) B.Garga艂a, D.Bartkiewicz, K.Puchalski – B.Inglot

Dru偶ynie Or艂a dzi臋kujemy 馃 za mecz i 偶yczymy powodzenia.