馃摙 WYGRANA Z OR艁EM HARTA 鈿笍鈿笍

馃挰 W sobotnie popo艂udnie kolejne spotkanie rozgrywali seniorzy Czarnych. Bia艂o-czarni przed w艂asn膮 publiczno艣ci膮 podejmowali zesp贸艂 z Harty. Od pocz膮tku spotkania nasi zawodnicy d膮偶yli do otwarcia wyniku k sztuka ta uda艂a si臋 w 15 minucie kiedy celnym strza艂em popisa艂 si臋 Dominik Bartkiewicz. Go艣cie b艂yskawicznie odpowiedzieli i takim rezultatem zako艅czy艂 si臋 pierwszy fragment spotkania. Po zmianie stron nasi szybko obj臋li prowadzenie po bezpo艣rednim uderzeniu z rzutu wolnego przez Jacka Koszele. W kolejnych minutach spotkania ros艂a przewaga naszej dru偶yny. W 61 minucie po faulu na Krzy艣ku Bartkiewiczu z rzutu karnego trafi艂 Dominik Bartkiewicz. W ko艅c贸wce spotkania nasi zdobyli jeszcze dwa trafienia kt贸rych autorami byli Karol Wawrzaszek i Arek Sowa. Za tydzie艅 w niedziel臋 czeka nas wyjazdowe spotkanie z D臋bem Kosina. Pocz膮tek meczu w Kosinie o godzinie 14:00.

鈿旓笍 CZARNI KRACZKOWA 5:1 (1:1) ORZE艁 HARTA
馃 bramki: 鈿 15′, 鈿 61′ D.Bartkiewicz, 鈿 49′ J.Koszela, 鈿 87′ K.Wawrzaszek, 鈿 90’+4 A.Sowa
鈾燂笍 Czarni zagrali w sk艂adzie: S.Rejman – K.R贸偶a艅ski (馃攧 85′ J.Karczewski), J.Koszela, B.Wiech (馃攧 47′ A.Sowa), K.Puchalski – K.Wawrzaszek (馃攧 88′ P.Szajna), S R贸偶a艅ski, B.Garga艂a, D.Bartkiewicz – B.Inglot (馃攧 65′ I.Ku藕niar), K.Bartkiewicz (馃攧 80′ K.Ziaja)

Dru偶ynie Or艂a dzi臋kujemy 馃 za mecz i 偶yczymy powodzenia.