馃摙 PRZEGRANA W PAW艁OKOMIE 鈿笍鈿笍

馃挰 W niedzielnym wyjazdowym spotkaniu nasi zawodnicy przegrali w Paw艂okomie z miejscowym KS-em 2:1. W 37 minucie Czarni obj臋li prowadzenie po sk艂adnej akcji bramkarza go艣ci pokona艂 Karol Wawrzaszek. Z prowadzenia nie cieszyli艣my si臋 jednak d艂ugo gdy偶 chwil臋 p贸藕niej niefortunn膮 interwencj臋 zaliczy艂 nasz obro艅ca kieruj膮c pi艂k臋 do swojej bramki. Na przerw臋 zeszli艣my wi臋c z remisem 1:1. Po zmianie stron gr臋 zacz膮艂 utrudnia膰 si艂y wiatr. Obie dru偶yny tworzy艂y akcje za akcj膮 chc膮c zdoby膰 komplet punkt贸w. Blisko szcz臋艣cia by艂 Krzysiek Bartkiewicz, pi艂k臋 po jego uderzeniu z linii bramkowej wybili miejscowi. W 77 minucie po rzucie ro偶nym gospodarze obj臋li prowadzenie. W ko艅c贸wce mocniej nacisn臋li przeciwnik贸w jednak nie uda艂o si臋 doprowadzi膰 do wyr贸wnania. Dzi臋kujemy kibicom za wsparcie z trybun.
Za tydzie艅 zagramy po raz ostatni w tym sezonie. Przed w艂asn膮 publiczno艣ci膮 podejmiemy zesp贸艂 Pog贸rza Bach贸rz.

鈿旓笍 KS PAW艁OKOMA 2:1 (1:1) CZARNI KRACZKOWA
馃 bramki: 鈿 37′ Karol Wawrzaszek
鈾燂笍 Czarni zagrali w sk艂adzie: 艁.Flak – K.R贸偶a艅ski, J.Koszela (馃攧 68′ M.Kucaba), P.Kunysz, R.R贸偶a艅ski – K.Wawrzaszek, B.Wiech, S.R贸偶a艅ski, B.Garga艂a, I.Ku藕niar (馃攧 80′ B.Inglot) – K.Bartkiewicz

Dru偶ynie KS-u dzi臋kujemy 馃 za mecz i 偶yczymy powodzenia.