馃摙 Przegrana m艂odzik贸w w 艁a艅cucie

馃挰 Dru偶yna trenera Krzysztofa Ziaji w ostatnim ligowym spotkaniu przegra艂a ze Stal膮 艁a艅cut 6:2. Zawodnicy m艂odzik贸w w tym spotkaniu musieli skorzysta膰 z pomocy 4 zawodnik贸w z m艂odszej grupy – orlik贸w. Czarni obj臋li prowadzenie w drugiej minucie po trafieniu Oskara 呕aka. Gospodarze przed przerw膮 zdobyli dwa trafienia i prowadzili 2:1. Po zmianie stron Stal przewa偶a艂a na boisku i ostatecznie pokona艂a naszych 6:2. Trafnienie dla Czarnych w drugim fragmencie gry zdoby艂 Alan Inglot.

鈿旓笍 STAL 艁A艃CUT 6:2 (2:1) CZARNI KRACZKOWA
馃 bramki: Oskar 呕ak 鈿 2′, Alan Inglot 鈿 60′
鈾 Dru偶yna wyst膮pi艂a w sk艂adzie: Fabian Bartman, Ksawery Bartman, Szymon Bartman Wojciech Dykiel, Alan Inglot, Miko艂aj Nogaj, Kacper Nowak, Maksymilian W膮s, Oskar 呕ak, Konstanty Kunysz (2014), Kamil Mo偶drze艅 (2014), Kacper Szczepanik (2014), Fabian Trojniar (2014)

Trener: Krzysztof Ziaja

鉂わ笍 Dzi臋kujemy rodzicom za pomoc w transporcie na mecz i wspieranie m艂odych zawodnik贸w na trybunach! 馃憦 #12zawodnik